Islam Bebe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islam Bebe


 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s

Go down 
+7
aida
Umm_Ajna
amina
ummudawud
pahuljica
Soraya
amina_hannan
11 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
amina_hannan

amina_hannan


Broj komentara : 97
Age : 44
Registration date : 2007-04-03

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptySun Jun 24, 2007 12:44 pm

bismillahi



Esselamu alejkum drage sestre ,ja imam ideju da ovde imamo jedan mali kviz al da pitanja budu samo iz sire znaci sve sto je vezano za nasega dragoga Poslanika Muhameda s.a.v.s. Pravila su da sestra postavi pitanje ,onaj ko odgovori tacno na to pitanje ima pravo postaviti novo pitanje i tako da mozemo vise saznati i utvrditi vec nauceno inshaAllah,pa da pocnemo :)


Sa koliko godina se ozenio Poslanikov s.a.v.s otac Abdullah ?


: komentar modifikovan dana: Wed Jul 18, 2007 12:23 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
http://www.islamicaminadesign.com
amina_hannan

amina_hannan


Broj komentara : 97
Age : 44
Registration date : 2007-04-03

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyWed Jun 27, 2007 7:30 pm

......hmm ..Jesam li ja postavila zaista tesko pitanje il niko nece da odgovara?
Pa da vam malo pomognem bio je slicnih godina kao nas dragi Poslanik s.a.v.s,kazem slicnih al ne istih,hajde sestrice potrudite se mislim da nije tesko ako je iko od vas ucio siru
love 4hug gili


: komentar modifikovan dana: Wed Jul 18, 2007 12:23 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
http://www.islamicaminadesign.com
Soraya

Soraya


Broj komentara : 379
Age : 41
Registration date : 2007-02-11

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyWed Jun 27, 2007 8:30 pm

bismillahi
Imao je 24. godine.
bismillahi
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 379
Age : 41
Registration date : 2007-02-11

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyWed Jun 27, 2007 9:01 pm

bismillahi
Kako se zvao svecenik koji je prepoznao znake poslanstva na Poslaniku, s.a.w.s.?
bismillahi
Na vrh Go down
pahuljica

pahuljica


Broj komentara : 176
Registration date : 2007-01-31

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyWed Jun 27, 2007 11:23 pm

Zvao se....Vereka

Koliko godina je ima Poslanik s.a.v.s. kad je preselio njegov djed Abdul-Mutalib ?
Na vrh Go down
ummudawud

ummudawud


Broj komentara : 93
Age : 42
Registration date : 2007-06-15

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyWed Jun 27, 2007 11:44 pm

bismillahi
Imao je 8god.,dva mjeseca i deset dana

Pitanje:Koliko godina je Imao Poslanik, s.a.v.s., kada se ozenio Hatidzom a koliko je imala ona?
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 379
Age : 41
Registration date : 2007-02-11

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyThu Jun 28, 2007 8:02 pm

bismillahi
Imao je 25 god., a Hatidza 40 god.

Pitanje: Koliko je Poslanik, s.a.w.s., i Hatidza, r.a., imali djece i kako su se zvali?

bismillahi
Na vrh Go down
amina_hannan

amina_hannan


Broj komentara : 97
Age : 44
Registration date : 2007-04-03

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Esselamu alejkum we rahmetullah   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyThu Jun 28, 2007 9:10 pm

bismillahi

Imali su 2 sina i 4 kcerke.
sinovi:
1.El-Kasim
2.Abdullah(od kojih je imao nadimke Et-Tahir,Et-Tajib )
kcerke:
3.Zejneb
4.Rukajja
5.Ummu Kulsum
6.Fatima

Za kojim ashabom je Poslanik s.a.v.s. plakao da su i drugi culi njegov plac?
Na vrh Go down
http://www.islamicaminadesign.com
Soraya

Soraya


Broj komentara : 379
Age : 41
Registration date : 2007-02-11

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyThu Jun 28, 2007 10:36 pm

....


: komentar modifikovan dana: Fri Jun 29, 2007 9:12 am; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
amina

amina


Broj komentara : 501
Age : 41
Registration date : 2007-05-10

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyFri Jun 29, 2007 2:49 am

amina_hannan (citat):
bismillahi

Za kojim ashabom je Poslanik s.a.v.s. plakao da su i drugi culi njegov plac?

Ja ipak mislim da je to bilo za Zejd ibn Harisom,ali neka nam seka amina_hannan kaže:lol!:
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 379
Age : 41
Registration date : 2007-02-11

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyFri Jun 29, 2007 9:14 am

bismillahi
Seko amina, masAllah...ti si tacno odgovorila... 4hug
Ispravan odgovor je glasio: Zejd b. Haris, a ne Muaz b. Dzebel, kao sto sam ja rekla Embarassed ...
Sad je pravilo da ti postavis pitanje... ahaa 4hug
Neka te Allah, s.w.t., nagradi sto si me ispravila... amin amin amin
ruza
bismillahi
Na vrh Go down
amina_hannan

amina_hannan


Broj komentara : 97
Age : 44
Registration date : 2007-04-03

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Esselamu alejkum we rahmetullah   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyFri Jun 29, 2007 5:23 pm

bismillahi

upra1 Da bio je to Zejd ibn Harise,mashaAllah sestro imas pravo da postavis sljedece pitanje koje mi sa nestrpljenjem cekamo. Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s 670861 ruza gili
Na vrh Go down
http://www.islamicaminadesign.com
amina

amina


Broj komentara : 501
Age : 41
Registration date : 2007-05-10

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptySat Jun 30, 2007 11:41 pm

Esselamu-alejkum

Amin i tebe seko soraya.

Koliko je Muhammed s.a.v.s. imao kada mu je otac preselio na ahiret?
Na vrh Go down
Umm_Ajna

Umm_Ajna


Broj komentara : 372
Age : 40
Registration date : 2007-05-17

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptySun Jul 01, 2007 1:19 am

Posalnik s.a.w.s nije bio ni rodjen kad je njegov otac preselio.

Pitanje:Kako je Vjerovjesnik a.s dobio nadimak El-Emin?
Na vrh Go down
amina_hannan

amina_hannan


Broj komentara : 97
Age : 44
Registration date : 2007-04-03

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Esselamu alejkum we rahmetullah   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyTue Jul 03, 2007 12:59 am

bismillahi

Desilo se to prilikom rekonstrukcije Kabe,mislim prilikom njene ponovne gradnje.Posto su Kurejsije bile pleme koje je vodilo brigu o Kabi ,Kaba je nakom poplave mnogo ostecena i zidovi su bili mnogo ispucali,pa su se odluci za izgradnju nove Kabe,tako da su se Kurejsije pobrinule da pronadu odgovarajuceg strucnjaka koji bi im pomogao.Pronasli su jednog gradevinara veoma strucnog u svome poslu po imenu Pachomius,koji je pristao na saradnju i poceo posao zajedno sa jos jednim Mekelijom zvanim Kopton koji je bio stolar po zanimanju.
Iz Meke svakom od 4 klana je pripadala je duznost rusenja Kabe ,svi su se bojali toga da ih njihovi bogovi nebi kaznili na ovaj ili onaj nacin,jedan od hrabrih El-Velid nakon sto je srusio jedan cosak i sutradan kada su svi sa strahom ocekivali da ce se nesto desiti nista se nije dogodilo onda su poceli sa poslom aktivno.
Srusena je stara Kaba i pocisceno sve i krenula je izgradnja nove Kabe na starim temeljima,svi su ucestvovali u pomaganju pa i nas dragi Poslanik s.a.v.s. donosio je teske kamenove za zidove sa obliznjih brda Meke . Zidovi su se podizali veoma brzo i kada je doslo do postavljanja crnoga kamena sa istocne strane,pocela je prepirka kome ce pripasti cast da postavi crni kamen.Toliko su se prepirali ja je malte ne doslo do gradanskog rata.Plemena su se prepirala sve dok Ebu Umejje,sin Mugire el-Mahzumija vidio sta se desava pa je dao prijedlog koga su usvojili,a on je rekao :
''Dok mi ovdje stojimo neka onaj ko prvi dode kroz kapiju Es-Saffe bude nas arbitar u ovome sukobu.''
Prvi koji je prosao bio je nas Poslanik Muhamed s.a.v.s. kada su ga pogledali rekli su evo ide El -Emin-pravedni mi cemo se sloziti sa negovom presudom.
Muhamed s.a.v.s. je stao i za trenutak se zamislio pa je rekao :''Donesite mi odoru'' . Pa su mu donijeli uzeo je i rasirio je na zemlju zatim je uzeo i stavio crni kamen na nju pa je rekao :'' Neka starjesine svakoga klana uzmu po jedan cosak odore ''. Svi su se slozili i prenijeli kamen do njegovoga mjesta tu je Muhamed s.a.v.s. podigao kamen i polozio ga na njegovo mjesto.Tako se sukob sprijecio,izgradnja Kabe je zavrsena,zidovi su 18 lakata visine uzdignuti.Uzdigli su njen ulaz da voda ponovo ne bi prodrla u unutrasnjost Kabe.
Prihvatanje Muhamedove arbitraze i presude kod Kurejsija i postavljanje crnoga kamena ,dokazuje veoma veliki prestiz koji je Muhamed s.a.v.s. uzivamo medu Mekelijama kao i cijenjenost koju su mu iskazali njegovi drugovi -zemljaci zbog objektivnosti i iskrenosti u njegovim namjerama.
Malo je opsirno al da bi shvatili svi ja sam to ovako objasnila :)
chat



Koliko godina je imala Aisa radijalllahu anha kada se udala za Poslanika Muhameda salalahu alejhi we selem?
maah
Na vrh Go down
http://www.islamicaminadesign.com
amina

amina


Broj komentara : 501
Age : 41
Registration date : 2007-05-10

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyTue Jul 03, 2007 8:19 pm

Esselamu-alejkum

Mislim da je imala 6 godina kada se udala za Poslanika savs.Embarassed
Na vrh Go down
aida

aida


Broj komentara : 52
Age : 37
Registration date : 2007-05-10

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyTue Jul 03, 2007 8:23 pm

bismillahi

U mjesecu Sevalu,jedanaeste godine po poslanstvu, vjencao se Resulullah,savs,s Aisom,Cednom,ra.Imala je sest godina, a s njom je imao odnos u Medini poslje hidzre,kada je imala devet godina.


Ko je ubio Hamzu bin Abdul-Muttaliba,Allahovog lava,r.a.?
Na vrh Go down
aida

aida


Broj komentara : 52
Age : 37
Registration date : 2007-05-10

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyTue Jul 03, 2007 8:24 pm

haha pretekla me amina...hajr insAllah
Na vrh Go down
amina_hannan

amina_hannan


Broj komentara : 97
Age : 44
Registration date : 2007-04-03

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Esselamu alejkum we rahmetullah   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyTue Jul 03, 2007 8:56 pm

bismillahi

Svaka cast amina koja si prva odgovorila i aida koja si ovako lijepo pojasnila dobile ste po 10 od mene :) mislim jedna 10 za aminu :)ruza i jedna 10 za aidu :) ruza Allah s.v.t. vas nagradio inshaAllah.

To je bio Vahsij ,koji je bio Dzubejrov rob ,a Hinda ga je unajmila da ubije Hamzu r.a. zato sto je Hamza r.a. ubio njenoga oca i brata i jos nekoliko rodaka na bitci na Bedru . Da bi mu se osvetila unajmila je ovoga Abesinca ako ubije Hamzu i da ce ga osloboditi robstva njen amidza Dzubejr i da ce mu ona dati veliko bogastvo samo da ubije Hamzu,i on je pristao ubio je Hamzu u bitci na Uhudu.

Novo pitanje:
Ko je prva osoba koja je povjerovala u Muhamedovo s.a.v.s. Poslanstvo i prva osoba koja je primila islam?
Na vrh Go down
http://www.islamicaminadesign.com
aida

aida


Broj komentara : 52
Age : 37
Registration date : 2007-05-10

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyTue Jul 03, 2007 9:12 pm

bismillahi

To je na prvom mjestu bila njegova ,savs, supruga Hatidza,r.a., a zatim njegov savs, sticenik Zejd bin Haris bin Sur Hubejl el-Kelbi!


Kako je se zvao ambasador islama koji je bio poslan u Jesrib da poducava tamosnje muslimane islamskim propisima i da ih uputi u prakticiranje vjere?
Na vrh Go down
aida

aida


Broj komentara : 52
Age : 37
Registration date : 2007-05-10

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyTue Jul 03, 2007 10:33 pm

<BLOCKQUOTE id=61b7b5d4>
amina_hannan (citat):


Svaka cast amina koja si prva odgovorila i aida koja si ovako lijepo pojasnila dobile ste po 10 od mene :) mislim jedna 10 za aminu :)ruza i jedna 10 za aidu :) ruza Allah s.v.t. vas nagradio inshaAllah.


amin amin amin seko sviju nas</BLOCKQUOTE>
Na vrh Go down
amina_hannan

amina_hannan


Broj komentara : 97
Age : 44
Registration date : 2007-04-03

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Esselamu alejkum we rahmetullah   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyWed Jul 04, 2007 4:39 pm

bismillahi

Prvi ambasador islama koga je Poslanik Muhamed s.a.v.s poslao iz Meke u Jesrib tj.Medinu bio je Mus'ab ibn Umejr.On je mnogo pomogao da se tamo islam siri i dva plemena koja su uvijek ratovala El-Evs i El-Hazredz su se konacno smirili i postali braca u islamu i mnogo od islama naucili i drugima pomagali.


Novo pitanje:
Nabrojite mi imena svih Poslanikovih s.a.v.s. zena , i koliko su godina imale kada su se udale za Posalnika s.a.v.s.? A koje je Poslanik s.a.v.s ozenio poslije smrti svoje voljene Hatidze koju nikada nije zaboravio i nijedna je zena nije mogla zamijeniti?
chat
Na vrh Go down
http://www.islamicaminadesign.com
ummudawud

ummudawud


Broj komentara : 93
Age : 42
Registration date : 2007-06-15

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyTue Jul 10, 2007 6:22 pm

bismillahi
1.Hatidza kci Huvejlidova(40 godina)
2.Sevda (55 godina)
3.Aisa kci Ebu Bekra (6 godina) Poslanikova s.a.v.s. miljenica
4.Hafsa kci Omerova (19 godina)
5.Zejneba kci Huzejmina
6.Ummu Selema kci El Mugire(29 godina)
7.Zejneb kci Dzahsa (39 godina)rodica Poslanika s.a.v.s.
8.Dzuvejrija kci El Harisa
9.Ummu Habiba kci Ebu Sufjana
10.Rejhan Benu Nadir jevrejka kojoj je Poslanik a.s. obecao brak ako prede
na islam ona je presla al kasno kada je stigao ajet o zabrani vise od samo 4
zene
11.Zejneb kci Huvejlidova kojoj je Poslanik predio ime u Safija (17godina)
12. Mejmuna
13.Marija sluskinja koja mu je rodila sina Ibrahima koji je veoma brzo umro
kao i ostala Poslanikova djeca
Marija i Rejhana su bile konkubine.A mnoge knjige spominju da je Poslanik
s.a.v.s samo imao 9 zena Allah najbolje zna.
Kada je Poslanik imao 60 godina Allah svt je objavio ajet kojim je
ogranicio broj zena jednoga covjeka na cetiri zene(Kur'an 4:39)No kako su
njegove postojece zene bile proglasene ''Majkama vjernika'' nije mu bilo
naredeno da ih pusti.

Pitanje: Kako je Omer r.a. primio islam?
Na vrh Go down
UmmuEsma

UmmuEsma


Broj komentara : 532
Registration date : 2007-02-04

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyTue Jul 10, 2007 7:45 pm

evo i ja da probam:)

kako se ja jos sjecam, Omera r.a. sestra je bila vjernica i njezin covjek, i oni su to krili od njega, jer su ga se bojali. i jednu vecer je on dodo nenajavljeno kod njih i uso im u kucu kada su oni citali neka sura koja su bila objavljena. oni su imali tu suru napisanu na komad "papira" kojeg su sakrili kada su vidli da on ulazi. on je odma to primjetio i pitao sta je to. i oni su morali mu to pokazati i onda su mu ucili i pricali o islamu. i elham onda je on presao na islam.

jel tacno :)
Na vrh Go down
ummu-fatima

ummu-fatima


Broj komentara : 102
Age : 38
Registration date : 2007-06-16

Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s EmptyTue Jul 10, 2007 7:50 pm

Omer ibn el-Hattab primio je islam u zul-hidzetu seste god. po poslanstvu.
predaje o prelasku Omera r.a. na islam kazu da je jedne noci posao u provod van kuce. dosao je u harem Kabe i usao i tu zatekao Poslanika s.a.v.s. na namazu.
ucio je spocetka sure El-Hakkah. omer je stao i slusao. dopalo mu se ucenje Kur'ana.
kada je pomislio u sebi 'ovo je tako mi Boga, pjesnik, kao sto su rekli kurejsevici. cuo je rijeci iz Kur'ana ''Kur'an je doista govor objavljen plemenitom Poslaniku, anije govornikakva pjesnika kako vi razmisljate 69:40, Pomislio je da je Muhammed prorok i tada je cuo rijeci iz Kur'ana
''i nisu rijeci nikakva proroka kako vi malo razmisljate 69:42..
zatim je omer rekao: Tada islam ude u moje srce''
Na vrh Go down
Sponsored content





Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s   Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s Empty

Na vrh Go down
 
Kviz iz sire Bozijega Poslanika Muhameda s.a.v.s
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Uvrnuti kviz
» Kviz opsteg znanja
» Kviz- moja draga BiH

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Islam Bebe :: Radionica :: Igrajmo se zajedno-
Idi na: