Islam Bebe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islam Bebe


 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 sto ljudi - sto cudi

Go down 
+6
hejsreco
Umm_Ajna
halima
Ummu Adnan
amina
misbaah
10 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
hejsreco

hejsreco


Broj komentara : 262
Age : 44
Registration date : 2007-06-22

sto ljudi - sto cudi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi - Page 2 EmptyFri Feb 22, 2008 12:53 am

haha haha haha

emotlol emotlol emotlol emotlol emotlol
Na vrh Go down
hejsreco

hejsreco


Broj komentara : 262
Age : 44
Registration date : 2007-06-22

sto ljudi - sto cudi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi - Page 2 EmptySat Feb 23, 2008 2:18 am

sto ljudi - sto cudi - Page 2 Thelongesthumanhair242mtt7



Xia Aifeng, 36, kineskinja iz Shangrao-a, u istočnoj kineskoj provinciji Jiangxi, se nije šišala 16 godina, od svoje dvadesete. Njena kosa je porasla do 2.42 metra (8 ft) dužine, dok je ona samo 1.6 metara visoka!
Xia pere svoje pletenice jednom sedmično, a proces traje 90 minuta

Shocked 11 Shocked

respekt mashallah mashallah mashallah
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 379
Age : 41
Registration date : 2007-02-11

sto ljudi - sto cudi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi - Page 2 EmptySat Feb 23, 2008 9:54 pm

respekt respekt respekt
Na vrh Go down
Sejfudinova hanuma

Sejfudinova hanuma


Broj komentara : 527
Age : 38
Registration date : 2007-12-06

sto ljudi - sto cudi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi - Page 2 EmptyTue Feb 26, 2008 11:48 am

Maloljetnica drugi put rodila trojke


Svi muškarci s kojima je djevojka zatrudnjela napustili su je kada su saznali da će roditi.

Argentinka, koja je prvo dijete rodila sa 14 godina a godinu kasnije dobila trojke, ponovo je trudna.

- Srušio mi se svijet kad sam saznala da sam ponovno trudna. A kad su mi rekli da opet čekam trojke, mislila sam da ću umrijeti - rekla je maloljetna majka (16) iz Buenos Airesa.

Svi muškarci s kojima je djevojka zatrudnjela napustili su je kada su saznali da nosi njihovo dijete i ne žele se brinuti ni za nju, ni za djecu. Maloljetnica je završila osnovnu školu, a u srednju nije ni krenula. Kako je stalno trudna, posao nikada nije ni tražila. S djecom živi kod majke, koja jedina radi. - Siromašni smo i ne znam kako ćemo preživjeti sada kad trebati hraniti još troja gladna usta. Jest ćemo prašinu ili umrijeti - rekla je očajna majka maloljetnice.

Hoze Ovido (Jose), ginekolog 16-godišnje trudnice, iznenađen je što je tako mlada djevojka u kratkom vremenu uspjela dva puta zanijeti trojke. On je pratio djevojčine prve dvije trudnoće, a porodit će je i ovaj put.

- Nikad u svojoj karijeri nisam imao takav slučaj - rekao je ginekolog Ovido te dodao da je maloljetna Argentinka njihova najbolja rodilja.

Izvor: http://www.superbosna.com/vijesti/ostalo/maloljetnica_drugi_put_rodila_trojke/
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 379
Age : 41
Registration date : 2007-02-11

sto ljudi - sto cudi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi - Page 2 EmptyTue Feb 26, 2008 9:52 pm

SubhanAllah...11 11 11
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi - Page 2 EmptyTue Feb 26, 2008 11:25 pm

Sejfudinova hanuma (citat):


- Srušio mi se svijet kad sam saznala da sam ponovno trudna. A kad su mi rekli da opet čekam trojke, mislila sam da ću umrijeti - rekla je maloljetna majka (16) iz Buenos Airesa.


e pa da je ..&$*&/$## .... mal ne rekoh sta, sve bi ja to po kratkom postupku 45 ljutko

heh, moze otvoriti biznis - baby shop emotlol
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi - Page 2 EmptyFri Mar 14, 2008 4:56 pm

Sud u makedonskom gradu Bitoli proglasio je jednog medvjeda krivim za krađu i izazivanje štete jer je krao med od jednog uzgajatelja pčela, koji se protiv njegovih upada borio glasnim "turbo-folkom".
"Pokušao sam mu poremetiti koncentraciju svjetlosnim efektima i glazbom jer sam čuo kako se medvjedi toga boje", izjavio je Zoran Kiseloski za najtiražniji makedonski list Dnevnik nakon što je dobio parnicu protiv medvjeda, koja je trajala godinu dana.
"Zato sam kupio generator, osvijetlio to područje i navio Cecine pjesme", dodao je Kiseloski.
Medo se nekoliko tjedana nije pojavljivao, ali se vratio kad se generator ispraznio i utihnuli narodnjaci.
Sud u Bitoli proglasio je medu krivim zbog štete počinjene na košnicama i odredio mu kaznu od 140 tisuća denara (oko 17,5 tisuća kuna) ali taj iznos, budući da medo nema vlasnika i da pripada ugroženoj vrsti, morat će platiti makedonska država.
Ne zna se gdje se medo trenutačno nalazi.
Suspect Rolling Eyes
emotlol funny
Na vrh Go down
amina

amina


Broj komentara : 501
Age : 41
Registration date : 2007-05-10

sto ljudi - sto cudi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi - Page 2 EmptyFri Mar 14, 2008 6:59 pm

haha emotlol
hmm Dala si mi ideju,mogla bih i ja da tužim sove.lol!
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi - Page 2 EmptyMon Apr 07, 2008 10:22 pm

JOHN DEAVES i njegova kćer Jenny nakon što su dobili dijete odlučili su svoju vezu obznaniti javnosti također otkrivajući da je njihovo prvo dijete umrlo par dana nakon poroda.

61-godišnji Deaves i njegova 39-godišnja kćer imaju kćer staru devet mjeseci, iako im je sud zbog incesta zabranio seksanje. Sud je odlučio da se par mora normalno ponašati tri godine što su pratile australske službe, javlja Reuters.

Slučaj je izazvao veliku pažnju javnosti i medija pogotovo nakon što je par gostovao u televizijskoj emisiji. John Deaves je tada objasnio kako je ostavio obitelj kad je kćer imala jednu godinu. Vratio se nakon 30 godina, a Jenny je bila udana i majka dvoje djece.

No, stvari su se dodatno zakomplicirale kad su u kratkom vremenu počeli seksualni odnosi. Psiholozi njihovu potrebu nazivaju "genetska seksualna privlačnost".

"Mi smo normalni odrasli ljudi s karijerama i normalnim životima. No, poslije u životu smo se zaljubili, iako smo biološki povezani", kazala je Jenny.

Iako je njihova devetomjesečna kćer zdrava, kao i dvoje djece iz Jennyna prvog braka, par je 2001. godine imao dijete koje je umrlo zbog problema sa srcem.

index

11
Na vrh Go down
Nane




Broj komentara : 527
Age : 68
Registration date : 2007-04-03

sto ljudi - sto cudi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi - Page 2 EmptyMon Apr 07, 2008 11:03 pm

.


Nane: komentar modifikovan dana: Thu Feb 27, 2020 6:08 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
halima

halima


Broj komentara : 483
Registration date : 2007-02-01

sto ljudi - sto cudi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi - Page 2 EmptyTue Apr 08, 2008 12:37 am

Ovo sam i ja bas pred vece citala. U ovim novinama jos izjavljuju da traze samo malo razumijevanja i postivanja Rolling Eyes 45 33


Citat :
"Zato sam kupio generator, osvijetlio to područje i navio Cecine pjesme", dodao je Kiseloski.
Medo se nekoliko tjedana nije pojavljivao, ali se vratio kad se generator ispraznio i utihnuli narodnjaci.

Zaista je svijet naopak kad se zivotinje normalnije i prirodnije ponasaju od ljudi. Ono sto ljudi slusaju, ni medvjedi nece.
Na vrh Go down
amina

amina


Broj komentara : 501
Age : 41
Registration date : 2007-05-10

sto ljudi - sto cudi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi - Page 2 EmptyThu May 06, 2010 10:08 pm

Njemački poštar oženio svoju debelu mačku

sto ljudi - sto cudi - Page 2 Macka

Poštar Uwe Mitzscherlich se vjenčao za svoju pretilu i astmatičnu mačku Ceciliju jer je htio, kako kaže, "ozakoniti" njihovu vezu prije smrti mačke.

Kako je vjenčavanje sa životinjama u Njemačkoj nezakonito, Uwe Mitzscherlich je platio 300 eura televizijskoj glumici koja ih je uvela u brak. Mladoženjin brat blizanac Erik je poslužio kao svjedok ceremonije, prenosi Net.

"Cecilia je tako mila životinja. Stalno se mazimo i uvijek spava u mom krevetu." izjavio je poštar iz Possendorfa u istočnoj Njemačkoj.

"Naša srca kucaju kao jedno - to je neponovljivo!", kaže Uwe.

"Sretni par" se uredio za obred, Mitzscherlich u smokingu i cilindru, a 15-godišnja Cecilija koja je mijaukala tokom cijelog obreda, u bijeloj haljini.

(24sata.info)

Na vrh Go down
amina

amina


Broj komentara : 501
Age : 41
Registration date : 2007-05-10

sto ljudi - sto cudi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi - Page 2 EmptySat Aug 14, 2010 11:00 am

Snaha i zet!

Nakon duga vakta sretose se dvije prijateljice, te stadose naglabati o svemu i svacemu. Izmedju ostalog pita jedna drugu:

-Pa cujem da ti se sin ozenio, pa i kcerka udala!!! Deder kakava ti je snaha ? Da cujem..

-Ma suti draga. Ne d'o Bog nikome...Takvog insana jos srela nisam. Neda sinu disati. Ujutro on gospodji nosi dorucak u krevet, k'o da je carica. To u nju gleda kad govori ma k'o da je obsihren s njom. A ne smije mrdnut bez nje ili sto je nece pitati. A da kupi sta, sto se njemu svidja dok ona ne kaze....samo sanjati o tome moze. Juce ga zatekoh kako usisava. Kod mene nije znao ni kako usisivac izgleda. Najvise me pogodi sto snaha stida nema. Preda mnom se cmacu i u krilo mu sjeda pa ja moram stara, pogled skretati. Svasta insan dozivi, ali da cu docekati da mi sin bude papucar-ni u snu snila nisam.sto ljudi - sto cudi - Page 2 Icon_sad(
-Sta ces draga moja, takve dobricke vazda safataju rospije, nego kakav ti je zet?

Sagovornici se popravi raspolozenje, nasmija se, te s ponosom poce:

-E bar me Bog pogled'o sa zetom. Da znas kakav je to insan i kako je pazi, ama samo bih sjedila i gledala tu ljubav i srecu. On ti bona ujutro ustane pa joj dorucak napravi, odnese u krevet, kaze nek se odmori, vazda nesto po kuci radi. Da vidis kad ona sta prica, pa se ono smije, a on ti u nju gleda k'o da su joj umjesto zuba zlatnici, sav se topi. A kako je postuje, nigdje bez nje ne ide, ili joj kaze ako ce gdje, vidi se da je covjek ozbiljno shvatio brak. Ne bi ti on nesto kupio bez nje!!! Sve nju pita:" dusice, hocemo li ovo, mozemo li ono, svidja li ti se....."Nista njemu nije tesko ni u kuci joj pomoc, usisa, opere sudje. Pa malo, malo, pa je poljubi, te je stipne, u krilo stavi, a ja onda , kad vidim kakav je to insan i kako je voli, sve bih plakala od srece.:))


Na vrh Go down
UmmuAjna

UmmuAjna


Broj komentara : 29
Registration date : 2007-04-09

sto ljudi - sto cudi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi - Page 2 EmptySun Aug 15, 2010 4:47 pm

SELAM drage seke



prica je ekstra


samo nek je kcerki dobro Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz
Na vrh Go down
Sponsored content





sto ljudi - sto cudi - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
sto ljudi - sto cudi
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Islam Bebe :: Radionica :: Zanimljivosti-
Idi na: