Islam Bebe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islam Bebe


 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 sto ljudi - sto cudi

Go down 
+6
hejsreco
Umm_Ajna
halima
Ummu Adnan
amina
misbaah
10 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyThu Jun 14, 2007 7:09 am

Najgojaznija djevojčica na svijetu

Iz Chicaga stiže slika najgojaznije djevojčice na svijetu. Sedmogodišnja Jessica ima čak 222 kilograma! Uzima 10 tisuća kalorija na dan! Pretpostavlja se da neće doživjeti 8. rođendan

video:
http://dnevnik.hr/naslovnica/scena/zanimljivosti/20070515_17228.php


jadno dijete Sad te roditelje treba 45 45 ljutko ljutko 45 45
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyThu Jun 14, 2007 7:11 am

Razz Razz Razz Razz

Oko 2.000 jagnjića iz Australije i Britanije prodato je u Japanu kao pudlice, piše australijska novinska agencija AAP.

Firma "Pudlz ez pets" ("Poodles as Pets") prodavala je, uglavnom, preko svoje ekspoziture u japanskom gradu Saporou, jagnjice po ceni od 1.600 australijskih dolara reklamirajući ih kao pudlice.

Ta cijena je upola niža od cijene za prave pudlice, koje slično nekim drugim vrstama malih pasa imaju ulogu ne samo ljubimca već i modnog detalja u Japanu i vrlo su popularne medju mladim ženama iz urbanih sredina.

Prevara je otkrivena nakon što je filmska glumica Maiko Kavamaki ispričala u jednoj tv emisiji kako njena pudlica nije htjela da laje, i jede hranu za pse, pa je potražila savjet veterinara koji joj je rekao da je riječ o ovci a ne psu.

Nakon te emisije policija je dobila nekoliko stotina poziva od žena koje su posumnjale da i njihov ljubimac nije to što su mislile.

Jedan mladi japanski par shvatio je da je prevaren kad je svoju "pudlicu" odnio kod veterinara da joj se potkrešu nokti (kandže) a ovaj im rekao da njihov ljubimac ima kopita a ne kandže.

AAP prenosi i pisanje britanskog tabloida "San" (The Sun) koji izvještava da japanska policija procjenjuje da je oko 2.000 japanskih gradjana prevareno.

(Tanjug)

---------------
aaaaa jesu glupi haha haha pudlica funny
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyThu Jun 14, 2007 7:18 am

moguce je moguce - svasta je moguce 11 ne znam lol! lol!

Jedna strastvena Izraelka slučajno je odgrizla parče jezika svom dečku dok su se zanosno ljubili, saopštila je bolnica Naharija u kojoj je povrijedjenom ljubavniku prišiven jezik.

U saopštenju liječnika je istaknuto da je pacijent, koji se "povrijedio dok se strasno ljubio sa djevojkom", otpušten iz bolnice nakon operacije.

Hirurzi su nesretnom Romeu savjetovali da pije što više hladnih napitaka i da "izbjegava poljupce" dok rana ne zacijeli.

(Tanjug)
Na vrh Go down
amina

amina


Broj komentara : 501
Age : 41
Registration date : 2007-05-10

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyThu Jun 14, 2007 9:28 pm

Upravo te roditelje treba 45 45

A ova ostala dva posta:haha: haha funny emotlol emotlol
Na vrh Go down
Ummu Adnan

Ummu Adnan


Broj komentara : 318
Age : 48
Registration date : 2007-01-31

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyThu Jun 14, 2007 10:57 pm

Selam

Nedavno sam cula za tu djevojcicu bilo je u dnevnom Avazu, estagfirullah !!!

gili pa sta ces zanijeli se lol! lol! lol! lol! lol! (nije ljubav kiseli paradajz respekt hehehehehe)
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptySun Jul 01, 2007 11:54 pm

Nedavno rođena britanska djevojčica Autumn Brown imat će velikih problema kako zapamtiti vlastito puno ime koje se sastoji od prezimena 25 svjetskih boksačkih legendi.
Naime, u skladu s bizarnom tradicijom njezine boksom opsjednute obitelji, majka Maria Brown odlučila je svojoj kćeri dati 25 srednjih imena, sve po poznatim boksačkim prvacima.
Kćerkino puno ime glasi: Autumn Sullivan Corbett Fitzsimmons Jeffries Hart Burns Johnson Willard Dempsey Tunney Schmeling Sharkey Carnera Baer Braddock Louis Charles Walcott Marciano Patterson Johansson Liston Clay Frazier Foreman Brown.
"Cijela stvar je nastala iz činjenice da su moji mama i tata zaluđeni boksom i imaju pomalo čudan osjećaj za humor", rekla je Maria Brown (33), koja također ima cijelu boksačku plejadu u svome imenu.
"Svoje sam cijelo ime uspjela zapamtiti kad sam imala deset godina ", dodala je. "Nadam se da će Autumn znati našaliti sa svojim imenom. Meni ono nikada nije naškodilo", rekla je njezina majka.
/Dnevnik.hr/

jaoooo, ne dao Allah ovakve roditelje nikom, nene 45 jadno dijete
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyMon Jul 09, 2007 10:58 pm

imam komsinicu koja ima krusku (petrovku), u blizini kruske nalazi se svezan cuko :))

nedaleko od nase ulice nalazi se plaza.... sto znaci djeca kad se vracaju s plaze moraju proci pored komsinicine kuce.... jednog dana dvoje djece (bolje receno momaka) svrati u njenu avliju da krade kruske.... i naravno cuko zalaje ....no, oni se ne obazirase a to cuku jos vise razljuti i otrgne se od lanca.... ujede jednog momka.... te ih je ganjao odredjeni dio puta

u to vrijeme komsinica nije bila kod kuce, kad se vratila ceka je policija i bla bla....bla bla.... kazu joj da dodje u stanicu taj i taj dan

otisla komsinica da da izjavu a tamo cekaju ta dva mladica i njihovi roditelji,
majka kradljivaca pocela da se svadja sa konom, i izmedju ostalog kaze

oduvijek su djeca krala voce, sto ce kod tebe cuko ispod kruske, djecije je da kradu 11
i svadjala se, galamila, te zaprijeti zeni da ce ici u zatvor

i tako, samo da vas obavijestim teta H. i njen cuko, nalaze se na sudu i cekaju sudjenje

....cekamo presudu, pa cem vas obavjestiti kahva

bice dobro ako je ne posalju na visi sud respekt

svasta.... ne znam
Na vrh Go down
halima

halima


Broj komentara : 483
Registration date : 2007-02-01

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyWed Jul 11, 2007 3:58 pm

Nije to nista, jedna zena je pozvana da da izjavu (tereti se za izazivanje nereda, incidenta),11 Shocked jer je pala u nesvijest kad je prepoznala u stanici policijskoj krvnika koji joj je odveo brata i oca
Citam u jucerasnjem avazu.
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptySun Jul 15, 2007 4:23 pm

Poljakinja koja se danas pijana porodila rodila je pijanu bebu, koja je nakon rođenja u krvi imala šest puta veću količinu alkohola u krvi od dopuštene za upravljanje vozilom.

To su utvrdili ljekari nakon što su, vidjevši da je majka pijana, izmjerili nivo alkohola u krvi novorođenčeta.

"Rezultati su bili zastrašujući. Dječak je bio pijan prije nego što je rođen", izjavila je doktorica Aleksandra Kowalczyk.

Novorođenče teško 2,48 kg, koje su ljekari hitno prebacili u inkubator u bolnici u gradu Sosnowiec, zbog majčina pijanstva će najvjerojatnije patiti od FAS-a (Fetalnog alkohol sindroma) koji može ostaviti teške tragove na fizički i psihički razvoj djeteta.

NACIONAL.HR

Shocked Shocked
Na vrh Go down
Umm_Ajna

Umm_Ajna


Broj komentara : 372
Age : 40
Registration date : 2007-05-17

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyMon Jul 16, 2007 1:21 am

E neznam hoce li vama biti interesantno ali meni je:naime moj svekar ide na put za Jordan sa zetom i zet je onako malo moderniji insan i svekar mu neda da ide u pantalonicama,da napomenem da su one ispod koljena i to poduge.... haha ,kaze mora obuci pantalone i kosulju(hehe da se kao uklopi u Arape) funny
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyThu Jul 19, 2007 2:57 am

Tužilaštvo u Temišvaru je odbacilo tužbu jednog Rumuna protiv Boga zbog "prevare" i "zloupotrebe poverenja" jer Svevišnji nije uslišio njegove molitve, piše dnevnik "Evenimentul zilei".

Mirčea Pavel (40), koji izdržava kaznu od 20 godina zatvora zbog ubistva, tužio je "osobu zvanu Bog, sa prebivalištem na nebesima, a čiji je zastupnik u Rumuniji pravoslavna crkva".

Pavel je tužio Boga zbog "prevare, zloupotrebe poverenja, korupcije i trgovine uticajem".

"Kad sam kršten, sklopio sam ugovor sa tuženim da će me osloboditi zla. Do sada, medjutim, on nije ispunio svoj deo nagodbe, iako je od mene dobio mnoga dobra i mnogobrojne molitve".

Tužilaštvo u Temišvaru je odbacilo njegovu tužbu uz obrazloženje da "Bog ne podleže zemaljskoj pravdi i nema stalno mesto boravka".

(Beta)

45 Rolling Eyes
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyThu Jul 19, 2007 2:59 am

Jedan Kenijac, kome su vlasti u Dubaiju oduzele pasoš, pokušao je da se vrati u svoju zemlju kao pošljka, "zapakovan" u drveni sanduk koji, medjutim, nikada nije krenuo sa aerodroma.

Bivši radnik jedne firme za utovar i istovar pošiljki na medjunarodnom aerodromu u Dubaiju, zatvorio se u sanduk za transport robe sa malo hrane, flašom vode i bocom kisenonika kako bi mogao da diše tokom leta na visini od 10.000 metara, prenele su agencije, pozivajući se na lokalni list "Seven dejs".

Let je, medjutim, bio odložen za više od šest sati. Pošto više nije mogao da izdrži, uspaničeni muškarac počeo je da udara u zidove sanduka i doziva u pomoć. "Spasila" ga je policija koja je odmah pokrenula istragu da bi otkrila i one koji su mu pomogli u opasnom naumu.

"Slijepom putniku" koji je namjeravao da se vrati u Eldoret, u Keniji, pasoš je bio oduzet zbog prekršaja počinjenih u Ujedinjenim Arapskim Emiratima. Do sada je već nekoliko puta uzaludno pokušao da bez pasoša napusti Dubai.

(Tanjug)

Laughing
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptySat Jul 28, 2007 11:14 pm

Svi ljeti idu nekome, Lucija ostaje sama Piše: Kristina Turčin
Foto: Vjekoslav Skledar

sto ljudi - sto cudi Lucija.wide

11-godišnjakinja je jedino napušteno dijete iz Nazorove koje će i ove ljetne praznike provesti u domu za nezbrinutu djecu

ZAGREB - ‘Jesi li mi koga našla? - tiho je svoju domsku odgajateljicu pitala 11-godišnja Lucija. Nastava će završiti za 15-ak dana, a Lucija će, prema svemu sudeći, ostati jedino dijete u jednom zagrebačkom dječjem domu koje neće imati kod koga provesti praznike.

- Nisam, dušo... - ponovno je morala odgovoriti teta i suočiti se s novim razočaranjem u Lucijinim očima. Sva djeca u domu, iako bez roditeljske skrbi, imaju nekoga od rodbine ili povremenih udomiteljskih obitelji, kod kojih provode blagdane, praznike i vikende. Lucija nema nikoga.

- Ja ću biti dobra, neću im raditi spačke, potrudit ću se, stvarno... Samo da do ljeta odem iz doma, bar preko praznika da me netko primi, možda kasnije i za vikende... - ponavljala je mala Lucija.


Lucija je prvi put stigla u dom za nezbrinutu djecu kad joj je bilo nešto manje od dvije godine. Došla je iz bolnice, pothranjena, puna modrica, ogrebotina, s nepcem koje joj je majka najvjerojatnije probila dok ju je hranila.

Do 23. mjeseca Lucija je bila u bolnici čak 4 puta, zbog sepse koju je zaradila nakon što joj se zagnojila neliječena fraktura nadlaktice, zbog teških ozljeda i zanemarivanja. Majka, koja je i sama ostavljena kao petomjesečna beba te je život provela po domovima i udomiteljskim obiteljima, imala je psihijatrijskih problema i naprosto nije znala kako se brinuti o djetetu. Lucija nije vidjela majku šest godina.

Stručni tim doma, koji je zaprimio malu Luciju, odmah je predložio da joj se hitno pronađe odgovarajuća udomiteljska obitelj, a da se majci dozvole kontakti pod nadzorom. Međutim, nadležni centar za socijalnu skrb odlučio je drugačije te je dijete vratio majci.

Nepunih godinu dana kasnije Lucija se vratila u dom, u daleko gorem stanju nego što je bila prvi put - puna oteklina i modrica, neliječenih faktura i potpuno deformiranih ručica, na kojima su joj vjerojatno lomljeni zglobići.

Dom je odmah zatražio da se majku liši roditeljske skrbi, što se i dogodilo nekoliko godina kasnije. Lucija je 2002. godine otišla u jednu udomiteljsku obitelj, no nakon tri godine vraćena je u dom. Stvari jednostavno nisu “štimale”.

No vrlo brzo pronašla je svoju pravu udomiteljicu. Radilo se o jednoj gospođi koja je imala strpljenja s Lucijom i kod koje se odlično osjećala.

- Bilo je super, tako bih htjela da mi opet bude. Nisam bila zatvorena, mogla sam biti mirna, nisam imala stalne obaveze, nisam uvijek morala ni spremati krevete - priča s veseljem Lucija. Međutim, gospođa je počela zajednički život s muškarcem, koji je tijekom mučne rastave zaradio prijavu zbog obiteljskog nasilja. Iako još nije osuđen, udomiteljica je izgubila licencu.


Stručno, stvar je jasna. No Lucija nije i ne može shvatiti zašto je ostala bez jedine osobe koja ju stvarno prihvatila i kod koje se osjećala dobro. - I striček je bio super, ne znam zašto nisam mogla ostati - tužno priča. Nada se da će ipak pronaći obitelj sličnu svojoj teti. No već zna da to neće uspjeti bez svojeg socijalnog radnika i skrbnika.

- Znam da imam skrbnika u centru za socijalnu skrb, ali ga nikada nisam vidjela, nije me posjetio čak ni u bolnici. A moj socijalni radnik neće doći, znam da su ga zvali. Vidjela sam ga samo jednom, kad me doveo u dom - rekla nam je Lucija. A bez njega nije moguće da bude smještena u neku obitelj. On bi joj trebao naći obitelj i izdati rješenje za smještaj.

- Jako bih to htjela, jer mi je u domu ružno. Često sam tužna i plačem. Inače, ja sam samo malo zločesta curica, sramežljiva sam, volim se smijati, voljela bih imati sobu u koju mogu lijepiti postere - priča nam Lucija, koja bi voljela ostati u Zagrebu. Voli, kaže, šetati gradom i sjesti na sladoled, voli kupovati krpice i jesti ćevape, hamburgere i picu.

- Ne volim samo kelj i poriluk - kaže Lucija.

Voli ići u kino, igrati kompjutorske igrice i slušati - narodnjake.

- Kad narastem, htjela bih biti pjevačica, ali ne bih pjevala narodnjake, ne bih htjela izgledati kao te pjevačice. Pjevala bih kao Lana Jurčević i Vesna Pisarović - govori nam Lucija.

U domu ima dvije dobre prijateljice s kojima igra nogomet. Dobre su, kaže, pa ih i dečki prime u ekipu. - A inače se igramo mame i djeteta. Mi se lijepo odnosimo prema našoj djeci, bez svađa i nasilja. Vodimo ih u šetnju, kupujemo im stvari, čuvamo ih, idemo s njima u grad. Na večer ih stavljamo spavati i pjevamo im pjesmice i pričamo priče - tumači nam Lucija.

Lucija nije pravo ime djevojčice s kojom smo razgovarali. Ona se sama tako nazvala, prema imenu koje je nadjenula svojoj imaginarnoj kćeri u igri. Nazvala se po djetetu koje je voljeno.

Najteže traumatizirano dijete koje imamo u domu
Lucija je najteže traumatizirano dijete koje imamo u domu, koje je u najranijem djetinjstvu proživjelo ekstremne oblike fizičkog zlostavljanja. Unatoč brojnim nastojanjima i pokušajima da putem centara za socijalnu skrb nađemo Luciji udomitelja, nismo naišli na pozitivan odgovor.

A Lucija iznimno teško podnosi domski život jer je naprosto predugo u instituciji i nužno joj treba toplina i sigurnost obitelji - objašnjava Jasna Ćurković-Kelava, ravnateljica Dječjeg doma Zagreb. Hitno joj treba povremeno udomiteljstvo, a stručnjaci se nadaju da će s vremenom prerasti u trajno. Nadaju se da će se u Dječji dom u Nazorovoj ulici ubrzo javiti tolerantna, topla i strpljiva udomiteljska obitelj koja će maloj Luciji biti terapeutska sredina za daljnji život. Dom im je spreman pružiti svu moguću stručnu pomoć. Djevojčici je, kaže, osobito uoči ljetnih praznika, jako teško. - Svatko u domu ima barem nekoga tko mu povremeno dolazi ili kod koga idu u posjet. Lucija doista nema nikoga - poručuje Ćurković-Kelava. Dodaje kako je Lucija sada i “pravno čista”, odnosno može biti i posvojena te se nadaju da će u budućnosti pronaći i roditelje.


Crying or Very sad crying
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyWed Aug 01, 2007 7:06 am

malo sa IslamBosne


Ubio mamu zbog utakmice
Izrevoltiran jer momčad za koju navija gubi utakmicu, mladić je majku ubo nožem u glavu, a potom je stjerao u kupaonicu, gdje ju je udarao utegom teškim devet kilograma.

Mladić iz New Yorka optužen je u ponedjeljak da je nasmrt izudarao majku utegom za vježbanje, bijesan što je momčad za koju je navijao izgubila utakmicu.

Michael Anthony (25) gledao je u svome domu u Queensu kako njegov tim New York Mets u subotu gubi bejzbolsku utakmicu i sav bijesan počeo je udarati šakom o zid.

Njegov otac Fred Fischman vikao je da prestane, na što ga je Anthony udario šakom u lice i bacio na pod.

Kada se umiješala i majka Maria Fischman (61), Anthony ju je najprije ubo nožem u glavu i potom stjerao u kupaonicu, gdje ju je nekoliko puta udario devet kilograma teškim utegom.

Anthony je u pritvoru, a u slučaju osude prijeti mu kazna doživotnog zatvora.

Hina|Net.hr
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyThu Oct 25, 2007 10:23 pm

8.10.2007. - 12:19
Termini “mama i tata”, kao i “muž i žena” efikasno su zabranjene u kalifornijskim školama zakonom koji je potpisao guverner Kalifornije Arnold Švarceneger.
Švarceneger je svojim potpisom takođe naredio državnim školama da omoguće dečacima da koriste ženske toalete i svlačionice i obrnuto, ukoliko oni to žele.

ZABRANA “Šokirani smo i užasnuti jer je guverner ovime napao tradicionalne porodične vrednosti u Kaliforniji”, izjavila je Karen Ingland, izvršni direktor Instituta Kapitol Risors.
“Tom odlukom, guverner Švarceneger poručuje roditeljima da su njihove vrednosti irelevantne. Mnogi roditelji neće imati drugog izbora nego da povuku svoju decu iz državnih škola koje su sada postale centri za seksualnu indoktrinaciju”.
“Švarceneger je prepustio decu u ruke onih koji će ih upoznati sa alternativnim seksualnim načinom života”, izjavio je Rendi Tomason, predsednik Kampanje za decu i porodicu, koja se protivila planovima. “To znači da će i deca starosti od pet godina biti mentalno zlostavljana u školskim učionicama”.
“Treba da je sramota Švarcenegera i demokratske političare što su osigurali da svaka kalifornijska škola postane homoseksualni-biseksualni-transeksualni centar za indoktrinaciju”, rekao je on.
Zakon koje je odobrio Švarceneger uključuje i SB777, koji zabranjuje bilo šta u državnim školama što bi moglo biti protumačeno kao negativno nastrojeno prema homoseksualnosti, biseksualnosti i drugim alternativnim životnim izborima.
Međutim, nema slične zaštite za učenike sa tradicionalnim ili konzervativnim načinom života ili verovanjima.
“SB777 će za rezultat imati diskriminaciju u suprotnom pravcu i to prema učenicima koji poštuju religiozne i tradicionalne porodične vrednosti”, kaže Meredit Turni iz Instituta Kapitol Risors.
“Ovi učenici su izgubili svoj glas što je direktna posledica neverovatne odluke guvernera”.
“Roditelji žele da budu uvereni da će njihova deca ići u školu da nauče osnove čitanja, pisanja i aritmetike, ne socijalne indoktrinacije koja predstavlja alternativne seksualne načine života”.

24sata.co.yu


grrrr
Na vrh Go down
hejsreco

hejsreco


Broj komentara : 262
Age : 44
Registration date : 2007-06-22

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyTue Jan 22, 2008 3:55 am

Petogodišnjakinja postala majka 14. marta 1933. godine Lina Medina iz Perua je rodila i postala najmladja majka u povijesti medicine.


Linu su roditelji doveli u bolnicu misleći da ima tumor zbog povećanog trbuha. Liječnici su otkrili da je u sedmom mjesecu trudnoće. Mjesec i pol kasnije carskim rezom rodila je dječačića. Težio je 2.7 kg.

Djevojčica je inače prvu menstruaciju dobila s 8 mjeseci, izraženije grudi s 4 godine, a zdjelica joj se počela širiti već u petoj godini.

Lina nikad nije otkrila kako je zatrudnjela niti tko je otac djeteta. Njen otac je uhićen zbog sumnje da ju je silovao, ali je pušten zbog nedostatka dokaza.

Dječačić, nazvan Gerardo, mislio je do svoje desete godine da mu je Lina zapravo sestra. Umro je u svojoj 40 toj godini zivota, Lina se udala u 38 godini zivota i jos jednom postala majka. Doktori tvrde da ova rijetkost i radjanje zdravog dijeta veliko cudo.
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 379
Age : 41
Registration date : 2007-02-11

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyTue Jan 22, 2008 10:15 pm

Shocked Shocked Shocked 11 11 11

SubhanAllah...
Na vrh Go down
Sejfudinova hanuma

Sejfudinova hanuma


Broj komentara : 527
Age : 38
Registration date : 2007-12-06

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyTue Jan 22, 2008 11:35 pm

SubhanAllah
majka s pet godina...
LA ILLAHE ILLELAH:11: 11 Shocked Shocked
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyThu Jan 31, 2008 12:00 am

Banita Jacks optužena je za četiri teška ubistva nakon što su u njezinom domu u Washingtonu pronađena raspadajuća tijela četiri djevojčice u dobi od 5 do 17 godina. Istražiocima je rekla da su ih opsjeli demoni i da su umrle u snu.

33-godišnja Banita istražiocima je rekla kako su djevojčice umrle prije nego joj je komunalna služba zbog neplaćenih računa isključila struju, a koja je prema službenoj dokumentaciji isključena u septembru 2007.

Tijela djevojčica pronađena su u srijedu nakon što su zamjenici šerifa došli na njena vrata s nalogom za deložaciju. Banita ih je pokušala spriječiti da se popnu nasprat, no jedan od njih se provukao pored nje i u spavaćoj sobi pronašao tri tijela. Kada je otvorio vrata druge sobe pronašao je i četvrto tijelo pored kojeg je ležao krvavi nož.

Jacksova je policiji rekla da su djevojčice opsjeli demoni, te da su jedna za drugom, u periodu od 7 dana, počele umirati u snu. Također je rekla kako im nije davala hranu duži period prije smrti.

Djeca su identificirana kao Brittany Jacks (17), Tatianna Jacks (11), N'Kiah Fogle (6) i Aja Fogle (5).

DNEVNIK.HR
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyThu Jan 31, 2008 12:03 am

Jedan Kinez zatražio je razvod braka nakon što je shvatio da je otac samo jednog od 'svojih' blizanaca. Njegove sumnje u očinstvo potvrdio je DNK-test te činjenica da mu drugo dijete nije ni slično. Liu Juan primijetio je razlike među djecom dva dana nakon poroda. "Prvorođeno dijete puno je veće od drugog, koje je slabašno", rekao je Liu koji je postao sumnjičav kada se pokazalo da slabije dijete ima drugu krvnu grupu. Nakon toga se odlučio na DNK-test, koji je pokazao da je otac samo prvorođenog dječaka. "Moja žena je priznala da je imala odnos s bivšim dečkom nakon što smo se vjenčali", rekao je razočarani Kinez. Doktori kažu da je riječ o rijetkom slučaju, ali da stvar nije nemoguća, s obzirom da sprema u ženskom tijelu može "preživjeti" 72 sata.


c/p radio202

heh svasta, al najbolje kak ih je prepoznao hmm meni svi kinezi isti, ISTII emotlol
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 379
Age : 41
Registration date : 2007-02-11

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyThu Jan 31, 2008 10:22 pm

Shocked Shocked Shocked
lol! lol! lol!

E ovakve informacije samo ti misbaah mozes naci...lol! lol! lol!
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyFri Feb 15, 2008 11:56 pm

o la la la.... cinge cange, cinge cange emotlol emotlol

e ovo je za arhive haha besposlenih insana Rolling Eyes

funny http://www.toofiles.com/fr/oip/audios/wma/1469_kufrutaguta.html

emotlol emotlol emotlol
Na vrh Go down
Sejfudinova hanuma

Sejfudinova hanuma


Broj komentara : 527
Age : 38
Registration date : 2007-12-06

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptySat Feb 16, 2008 12:23 pm

Umro urednik novina (karikature Poslanika)

Submitted by mon on Sat, 2008-02-16 00:10. Tekstovi
Peter Malin, glavni i odgovorni urednik Svedskih novina "Syd svenska", novina koje su neki dan objavile karikaturu Poslanika Muhammeda, saws, (na osnovu odluke ovog urednika) je poslije nekoliko sati, istog tog dana, iznenada umro. Peter Malin je odrzao jedan radio intervju, povodom objavljivanja karikatura naseg Poslanika, saws, a isti taj dan se spremao da...
da jos jedan radio intervju za drugu radio stanicu, medjutim iznenada je dobio srcani udar tj. Melek smrti mu je uzeo dusu. Redakcija ovih novina je u soku. Artikle u kojima se govori o smrti ovoga covjeka, mozete naci na ovoj adresi: http://www.svd.se/nyheter/inrikes/artikel_869037.svd
i u novinama, u kojima je bio glavni urednik (sa njegovom slikom):
http://sydsvenskan.se/globalinfo/article300839.ece
» 29 reads


www.n-um.com
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyThu Feb 21, 2008 11:35 pm

vozim se neki dan busom, sjede neke curice u blizini i pricaju... :blah: ... s teme na temu, i pocese o skupljanju (znate ono: slicice, filatelija i sl) kad ce jedna ja sam pocela skupljati smrtovnice

Shocked emotlol emotlol
ja lude omladine, smrtovnice.... funny happyroll
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 379
Age : 41
Registration date : 2007-02-11

sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi EmptyThu Feb 21, 2008 11:45 pm

lol! lol! lol!
haha haha haha haha haha
Na vrh Go down
Sponsored content





sto ljudi - sto cudi Empty
KomentarNaslov komentara: Re: sto ljudi - sto cudi   sto ljudi - sto cudi Empty

Na vrh Go down
 
sto ljudi - sto cudi
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Islam Bebe :: Radionica :: Zanimljivosti-
Idi na: