Islam Bebe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islam Bebe


 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Fudbal

Go down 
+8
halida
hana
halima
ummusa
umm_Jak'ub
Ademova hanuma
Nane
hejsreco
12 posters
Idi na stranicu : 1, 2  Next
AutorPoruka
hejsreco

hejsreco


Broj komentara : 262
Age : 44
Registration date : 2007-06-22

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Fudbal   Fudbal EmptyWed Jun 11, 2008 1:39 am

Selam seke moje

evo posto nam je ovo evropsko prvenstvo u fudbalu da vas pitam dali i vi pratite igre ili ne, dali vam halal prati... i ako pratite za koga navijate...

posto je ove godine u svici i austriji meni je tako reci pred kucom i na sve strane sam vidis fudball... tako da sam i ja malo zarazena malo sa tom temom... pratim igre koje stignem (radim nocnu sad pa nemogu bas puno gledati) i malo patriotski nadam se da ce SVICA pobjediti... dosada nisu daleko stigli ali vidjecemo dalje....
Na vrh Go down
Nane




Broj komentara : 527
Age : 68
Registration date : 2007-04-03

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyWed Jun 11, 2008 8:26 am

.


Nane: komentar modifikovan dana: Thu Feb 27, 2020 5:57 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Ademova hanuma

Ademova hanuma


Broj komentara : 214
Registration date : 2007-03-12

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyWed Jun 11, 2008 10:23 am

za mene je fudbal malo podosadan silent

He he.. nije za mene, predugo traje dok se nesto interesantno ne desi, a mozda se nikako ni ne desi hmm hmm

Da pitas za kosarku, ili odbojku hajde de.....

Ali u toku sam... kahva Svi pricaju o fudbalu, pa i moj halal, dodje s posla pun informacija sta se izdesavalo, pa onda i on upali ponekad da vidi ima li kakvih golova.....

Ja vise volim gledati one "pojedinacne" sportove - skijanje, trke...
Na vrh Go down
umm_Jak'ub

umm_Jak'ub


Broj komentara : 119
Age : 42
Registration date : 2007-03-08

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyWed Jun 11, 2008 3:39 pm

selam alejkum

uh ja da vam, negovorim... u nas adnan ne propusta utakmicu. Na poslu je za nagradu dobio kartu za sutra. VIP loza, igra Hrvatska Njemacka.
I ja mu je danas prodala za 1000 evra. :) uh insaAllah... eto meni putovanja jos gdje.

inace u dnevnom boravku je na zid nalijepio plakat, na kojom su napisane sve utakcmice i ko je u kojoj grupu. Pored redovno i hrabro pise rezultate utakmica.

ma selam
Na vrh Go down
ummusa




Broj komentara : 235
Age : 38
Registration date : 2007-02-27

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyWed Jun 11, 2008 4:33 pm

selam!

mi nismo neki fudbaleri al uglavnom vako pratim pomalo stase desava koje dao go, nekad navec prebacimo pa gledamo malo obadvoje zajedno a sada od pocetka do kraja negledamo njedno,

nekad se malo zezamo pa vriska cjela u kuci kao jucer naprimer hehe moj musa zino konta se staje sa ovih dvoga pa i on poceo tor tor tor i onda uhvati loptu i poce bacati aaa reko nebac toliko hoces mi oboriti sta al nato mije reko pa moram mama ija da dadem tor (go)

kao djete sam igrala fudbala, mozda i radi toga sam naucila zato sto sam isal u sporsku skolu i puno sam sporta radila nema sta nisam sve igrala i isporbala sada nema pojma bil zanal loptu i udariti hehe hajd valjda nisam taka kilava postala Very Happy
Na vrh Go down
halima

halima


Broj komentara : 483
Registration date : 2007-02-01

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyWed Jun 11, 2008 4:48 pm

U Svedskoj je sportska legenda Zlatan Ibrahimovic. Odavdje iz istog grada je kao i mi. Sinoc je bas dao jedan go Grcima.
Kad on igra (i to samo kad je prvenstvo) ili Bosna i Turska, mogu malo pratiti - to je vec onako zanimljivo. A inace su mi (nam)skoro svi sportovi ajjj - dosadni.
Na vrh Go down
Ademova hanuma

Ademova hanuma


Broj komentara : 214
Registration date : 2007-03-12

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyWed Jun 11, 2008 5:05 pm

umm_Jak'ub (citat):
I ja mu je danas prodala za 1000 evra. :)

Kako ti je Adnan Wink Kako je prezivio prodaju karte?!
Uh takav fun a ti mu prodas kartu Razz
Ali 1000 Eura?! Super si se snasla kiss
Na vrh Go down
hana




Broj komentara : 92
Age : 51
Registration date : 2007-06-08

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyThu Jun 12, 2008 2:00 am

ja bas nisam neki poznavalac fudbala ali volim gledati kad igra bosna, zato sto volim Bosnu et :)
i onda kad gledam sva se uzivim i uzivam, inace ako ne gledam svejedno mi je ko je dao gol i kakva je bila igra i ko sta kako...

e sad ovo prvenstvo. prije par godina kad je bilo svjetsko prvenstvo nisam gledala ni jednu utakmicu i sjedimo u drustvu , svi nesto pricaju o tome a ja ko ovca. onad sam sebi rekla , ne moze vise tako. hocu da znam sta se desava oko mene.
tako da sam pocela pratiti ovo evropsko prvenstvo i sad samo vec zarazena tim virusom.
veceras sam drzala darisa cijelu igru(svica-turska) u narucju dok je spavao, samo da se ne probudi i da ga onda ne moram nosati .
uglavnom, svica je izgubila , i moze se jos jedino boriti da pobijedi u domacinstvu evropskog prvenstva.


od srca selam
Na vrh Go down
hejsreco

hejsreco


Broj komentara : 262
Age : 44
Registration date : 2007-06-22

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyThu Jun 12, 2008 5:28 am

meni je bas zao sto je svica izgubila... ovo je jedini put sto je evropsko prvenstvo ovdje kod njih kod kuce i da barem nisu stigli jednu rundu dalje... sta ces tako ti je to, to je sport... ja inace negledam fudbal. ali svjetsko i evropsko prvenstvo to mi je super... i tu obavezno gledam...
Na vrh Go down
halida

halida


Broj komentara : 76
Age : 43
Registration date : 2007-11-26

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: selam   Fudbal EmptyThu Jun 12, 2008 2:25 pm

eh mene bas to plaho ne zanima al zato moj halal redovno prati sva ta desavanja..al meni to ne smeta,ionako sam sad malo bolestna pa sam, rahat od svega,mogu da se dobro odmorim dok on i sin sve te utakmice pregledaju.ja samo ponekad bacim oko ako primijeti da je neko dao go..samo tad a inace ne..bas sad me muz zove da ce kasniti malo veceras sa posla jer ce gore gledati utakmicu,Sad al hajr insaallah,ne traje ovo prvenstvo vjecno pa se da izdrzati..
mene sto se tice ja jako volim gledati tenis i uglavnom sam u centru svih desavanja vezanih za tenis....
Na vrh Go down
Hilm

Hilm


Broj komentara : 106
Age : 46
Registration date : 2007-05-16

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyMon Jun 23, 2008 9:01 pm

volim fudbal,da gledam(jeste da im je odjeća avret ali to me najmanje zanima i nekako zanemarim), a i da igram. Od sve male raje najbolja sam, i baš mi je drago Razz.
Nešto pomno ne pratim, ali postoji teletext i brat koji me o svemu izvijesti i bez toga da ga priupitam.
Jakoooooooooooooo mi je bilo drago kad je Turska dobila škutore, ma muslimani pa još kad sam vidjela po usnama da jedan uči bismillah, to mi je jako bilo drago.
A u reprezentaciji Francuske igra deset muslimana, elhamdulillah, pa ko ne bi navijao za njih onda i pratio im razvoj. Pa još kad sam čula da je T.Anri musliman, revertit Allahu Ekber.To je neštooooooooooooo:sporty:
Na vrh Go down
Amam

Amam


Broj komentara : 379
Age : 39
Registration date : 2007-02-20

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyTue Jun 24, 2008 12:25 am

Ko je tebi seko Hilm rekao da u francuskoj rep. ima 10 muslimana?11
Ja kolko znam Tierry Henry nema veze sa islamom on je krscanin i dan danas se krsti.
Na islam je presao Nicolas Anelka ali on ne praktikuje i Franc Ribery kojemu je zena Alzirka koja nije pokrivena a ne vjerujem ni da praktikuju.Ostali su tu i tamo,Benzema je Alzirac i onaj Nasri ne znam da li su muslimani i jedino za Maloudu znam da uci fatihu prije svake utakmice,i ne vjerujem da je i jedan od njih "musliman" u pravom smislu te rijeci.Opet Allah zna najbolje.Jer da jesu praktikovali bi vjeru.Jer nije svako musliman ko se tako naziva i ko naziva selam isl.
Treba to razgraniciti.

Halalite,ali vezano je ipak za temu.
Na vrh Go down
ummusa




Broj komentara : 235
Age : 38
Registration date : 2007-02-27

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyTue Jun 24, 2008 10:47 am

al to sam ija skoro cula da ima njih 10 muslimana po tom komsiji koji praktikuju sada odakle mu info neznam,

eh sada taj stoje ozenjen sa alzirkom ona nema nista od islama toje njezino al nenznaci da on ne prakticira i da ne klanja mislim necu njednog da osudzujem ako su muslimani i prakticiraju islam elhadulillah, ako im zene nisu pokrivene pa mozda se pokrije nemozemo mi njiha osuditi zato sto im zene nisu u islamu, poznajem bas jedan par on musliman ona krscanka bila tako zivili jendo 2 ili 3 godine ona nista nije htjela o islamu da cuje i pokrila je se kada je na to nadosla i kada je pocelo da intereusje islam.
Na vrh Go down
Nane




Broj komentara : 527
Age : 68
Registration date : 2007-04-03

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyTue Jun 24, 2008 11:17 am

.


Nane: komentar modifikovan dana: Thu Feb 27, 2020 5:57 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Amam

Amam


Broj komentara : 379
Age : 39
Registration date : 2007-02-20

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyTue Jun 24, 2008 11:40 am

Nidje veze.kahva Vi to samo prenosite rekla-kazala.De malo sta konkretno.
Ja znam da u Francuskoj reprezentaciji nema govora da ima 10 muslimana.

Dajte imena kojih je to 10?Ili 5-6 makar.
Na vrh Go down
ummusa




Broj komentara : 235
Age : 38
Registration date : 2007-02-27

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyTue Jun 24, 2008 12:27 pm

hehe nane to je bilo najbolje ij asam cula nema sviralisu ko, ma meni je pravo bilo drago ja sam to pratila kada su pobjedili ja sma sa kreveta skocila a nije prosal ni minuta zvonit telefon muz aaa kolije sada hehe ja sam znala odma koje Very Happy jedna moja prijateljica da me pita jesil vidila toje bilo odma eeee pobjedili turci

a kod mene musa kad gleda fudbal hehe on to kaze sve hajmo bosno bosno mada bosne nigdje Very Happy
Na vrh Go down
ummusa




Broj komentara : 235
Age : 38
Registration date : 2007-02-27

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyTue Jun 24, 2008 12:50 pm

Taj Nicolas Anelka je preso na islam nasla sam ija i dao je sebi ime Abdul-Salam Bilal, konvertiro je 2002, on katze isto da uvjek kada je u parisu ide u dzamiju i damuje islam otvorio oci, kada god ima slobdo ide u saudisku arabiju i emirate tamo je cak ucio sa dvojicom muftija u Al-Washl dzamiji kuran od stranice do stranice, dok nije preso na islam imao je u Miami Villu koju je prodao, i pise isto kako je presao na islam obilazi bolesnu djecu i pomaze itd....

toje od 2007 godine sto sam nasla eh sada dalije jos uvjek tako neznam.
Na vrh Go down
ummusa




Broj komentara : 235
Age : 38
Registration date : 2007-02-27

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyTue Jun 24, 2008 1:10 pm

nebi volila dase rasprljavma koje od njiha musliman ko nije ja ih nisam vidila cula sam neznam jesil ih ti vidila da neklanajaju . a za anelka isto pise da je isao na hadzdz jedne godine kada su bile WM i da je on rekao da za njega nije vazan bokal da pobjdedi njemuje vazno dase drzi islama i tu mu je najvaznije u zivotu. tako on kaze ah sada dalij e to isti nema blage veze nedrzuim se sanjim pa da znam a tako i za ostale

nemozemi mi znati za svakoga koje musliman niti moizemo reci on jeste on nije ako ga nismo vidjele isto kao sto ima onaj bokser koji mu je alias Felix Sturm pravo ime adnan catic, kad ga vidis neznas daje musliman koji praktikuje vjeru mislim po njegovom izgeldu nebi znala reci , ali on ide u dzamiju i klanja dolaze na druzenja u dzamiji ali isto mu zena nije pokrivena.
Na vrh Go down
Tulumba

Tulumba


Broj komentara : 33
Registration date : 2007-01-30

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyTue Jun 24, 2008 1:21 pm

Eh nek su turci pobjedili skutore....da hoce i Njemacku ako Bog da. :)

Eh Zlatan Ibrahimovic i nasa kompanija svedska nisu nesto igrali ovu zadnju...bili su malo pasivni....pa eto ispadose, al bilo bi mi drago da je Svedska otisla dalje...
Na vrh Go down
ummusa




Broj komentara : 235
Age : 38
Registration date : 2007-02-27

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyTue Jun 24, 2008 1:35 pm

eh sutra igra turska - njemacka ako bude turska kao sto je bila do sada bice interesanto
Na vrh Go down
UmmTewam

UmmTewam


Broj komentara : 347
Registration date : 2007-01-29

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyTue Jun 24, 2008 1:59 pm

ummusa (citat):
eh sutra igra turska - njemacka ako bude turska kao sto je bila do sada bice interesanto


Bice veselo :) insaAllah da turci pobjede insha
Na vrh Go down
halima

halima


Broj komentara : 483
Registration date : 2007-02-01

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyTue Jun 24, 2008 2:48 pm

Kakve sad to veze ima ko je musliman u fran. reprezentaciji i koliko ih prakticira vjerske propise? hmm

I kako ces ustanoviti ko sta prakticira kad je to nesto imedju Allaha dz.s. i svakog pojedinca?

Pustite to, ovo je tema o fudbalu muslima jumping
Fudbal Baby_1191581767
Na vrh Go down
Hilm

Hilm


Broj komentara : 106
Age : 46
Registration date : 2007-05-16

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyTue Jun 24, 2008 3:43 pm

meni ste smiješne, draga mi srcu pomisao i da su se vratili islamu, elhamdulillah, a to da zagledam u nečije srce nije moj posao,ima naravno Allah swt, nisam ni sigurna kako će meni odmjeriti i gdje ću inšaAllah završiti, nadati se najboljem u Njegovo swt ime.
A to odakle mi informacija, pročitala sam u Glasu Islama,novopazarskom, ne vjerujem da bi objavili dezinformaciju. Pokušaću da im pronadjem link, ili ću inšaAllah prekucati cijeli tekst.
Na vrh Go down
ummusa




Broj komentara : 235
Age : 38
Registration date : 2007-02-27

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyTue Jun 24, 2008 3:48 pm

ma tamije beba pravo slatka hehe nemogu je se nagledati
Na vrh Go down
UmmTewam

UmmTewam


Broj komentara : 347
Registration date : 2007-01-29

Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal EmptyWed Jun 25, 2008 10:34 pm

vruce vruce lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





Fudbal Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Fudbal   Fudbal Empty

Na vrh Go down
 
Fudbal
Na vrh 
Stranica 1/2Idi na stranicu : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Islam Bebe :: Radionica :: Zanimljivosti-
Idi na: