Islam Bebe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islam Bebe


 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 rodjendan

Go down 
+8
Hilm
umm_Jak'ub
UmmuEsma
Ademova hanuma
amber
hana
UmmTewam
Nane
12 posters
Idi na stranicu : Previous  1, 2
AutorPoruka
amina

amina


Broj komentara : 501
Age : 41
Registration date : 2007-05-10

rodjendan - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rodjendan   rodjendan - Page 2 EmptySat May 24, 2008 10:29 am

Esselamu-alejkum

Zadnje vremena sam slabo na forumu,iako svaki dan provirim šta ima novo,nabrzinu.
Ova tema je otišla predaleko.I sestra koja je moderator bi trebala da zaključa ovu temu,jer je došlo i do vrijeđanja.
Koliko vidim treba da imamo svi isto mišljene pa da možemo da diskutujemo,usuprotnom to je pametovanje.sory

Mogu jedino reći da svaka sestra sebi postavi pitanja i da na njih odgovori sama sebi,a to je:

-Da li su Poslanik savs,ashabi i prve generacije slavile rođendan?

-Koga slijedimo u slavljenju rođendana?

-I da li se naš islam svodi samo na namaz i na pokrivanje,jer kako je neko rekao rođendan nema veze sa islamom,to je tradicija-jeste tradicija,ali čija?

Žalosno je kako slijedimo nečiju drugu tradiciju,ali svoju najmanje.Naše nane su nosile nikabe,Poslanik savs je imao bradu,njegove žene također su nosile nikabe...Danas osobe koje imaju bradu i žene koje nose nikab su "VEHABIJE".crying
Na vrh Go down
Nane




Broj komentara : 527
Age : 68
Registration date : 2007-04-03

rodjendan - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rodjendan   rodjendan - Page 2 EmptySat May 24, 2008 12:09 pm

.


Nane: komentar modifikovan dana: Thu Feb 27, 2020 5:48 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
umm_Jak'ub

umm_Jak'ub


Broj komentara : 119
Age : 42
Registration date : 2007-03-08

rodjendan - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rodjendan   rodjendan - Page 2 EmptySat May 24, 2008 12:21 pm

zasto zakljucavati ba??? hajde ba, pa nismo mala djeca.



ja na ovu temu nemam vise komentara jer mi je bas ludo pisati, ispadam sama sebi ko Laka :).

hocu da ti razlozim a ti se pravi luda... :) lol! gili
Na vrh Go down
UmmTewam

UmmTewam


Broj komentara : 347
Registration date : 2007-01-29

rodjendan - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rodjendan   rodjendan - Page 2 EmptySat May 24, 2008 7:59 pm

umm_Jak'ub (citat):
zasto zakljucavati ba??? hajde ba, pa nismo mala djeca.



ja na ovu temu nemam vise komentara jer mi je bas ludo pisati, ispadam sama sebi ko Laka :).

hocu da ti razlozim a ti se pravi luda... :) lol! gili


Duso moja mila,kako me samo slatko nasmija Allah te nagradio,amin.E jos samo da ti kaze, naspavaj se draga jer kad mi dodjes nema ti spavanja ovde lol! moram iskoristiti svaki minut ahaa

Ljubim te

Selam
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

rodjendan - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rodjendan   rodjendan - Page 2 EmptySun May 25, 2008 1:39 pm

selam alejkum

Posto tema nema veze sa trogodisnjacima prebacih je ovdje, pa vi se tucite 45 a zatim rodjendan - Page 2 0-11mtro kiss

:) heh sto ste slatke kad se uhvatite u kostac jedna sa drugom,

selamim vas sve
Na vrh Go down
hana




Broj komentara : 92
Age : 51
Registration date : 2007-06-08

rodjendan - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rodjendan   rodjendan - Page 2 EmptyMon May 26, 2008 6:09 am

gili
UmmTewam (citat):
umm_Jak'ub (citat):
zasto zakljucavati ba??? hajde ba, pa nismo mala djeca.



ja na ovu temu nemam vise komentara jer mi je bas ludo pisati, ispadam sama sebi ko Laka :).

hocu da ti razlozim a ti se pravi luda... :) lol!


Duso moja mila,kako me samo slatko nasmija Allah te nagradio,amin.E jos samo da ti kaze, naspavaj se draga jer kad mi dodjes nema ti spavanja ovde lol! moram iskoristiti svaki minut ahaa

Ljubim te

Selam


ej jasmina curo fina i mene fakat nasmija.fino ti to kaza.mogul i ja potpisati Wink

hej kad budete kahvendisale, sjetite se i mene:seke: gili
Na vrh Go down
halima

halima


Broj komentara : 483
Registration date : 2007-02-01

rodjendan - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rodjendan   rodjendan - Page 2 EmptyMon May 26, 2008 5:08 pm

Nije mi bilo jasno kako sam promasila sve ove postove, kad sad vidim misbaah prebacila s teme o trogodisnjacima (tamo skoro nikad ne ulazim) smile

Nane, kakve ti ideje trebaju?

Moja su djeca bila zainteresovana za te aktivnosti kad su bila manja (doduse malecka je jos uvijek) ali kako odrastaju sve manje ih zanimaju torte, pokloni itd. Recimo sin to haman smatra "djecijim" jer on je vec veliki. smile

Ako bismo zvali djecu kuci, onda sam uobicavala kupiti (ili napraviti) tortu i malo ukrasiti sobu. Djeca to plaho vole smile

Ovdje postoji mogucnost da se djeca odvedu u Andys (to je playhouse - velika prostorija s raznim igrackama, toboganima, loptama gdje roditelji dovedu djecu da se igraju i tu se moze odvesti dijete s drustvom, dobiju neke hamburgere i ne znam sta jos, pjevaju...) Na taj nacin se izbjegne haos i razbacan stan. Puno manje posla i s djecom i ciscenjem. lol!
Na vrh Go down
Sponsored content





rodjendan - Page 2 Empty
KomentarNaslov komentara: Re: rodjendan   rodjendan - Page 2 Empty

Na vrh Go down
 
rodjendan
Na vrh 
Stranica 2/2Idi na stranicu : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Islam Bebe :: Radionica :: Zanimljivosti-
Idi na: