Islam Bebe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islam Bebe


 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine.....

Go down 
3 posters
AutorPoruka
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... Empty
KomentarNaslov komentara: Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine.....   Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... EmptyMon Apr 28, 2008 10:05 pm

IslamBosna.ba- Josef Fritzl (73) iz austrijskoga gradića Amstettena je vlastitu kćer Elisabeth (42) držao zatočenu u podzemnim prostorijama 24 godine. Elizabeth je počeo seksualno zlostavljati kada je imala 11 godina. u 18. godini ju je zatočio u podzemnim prostorijama kuće i nastavio sa silovanjima. Elisabeth je rodila 7 djece, od kojih je jedno umrlo, a troje takođe živjelo u zatočeništvu.


Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... Polizeikl

Prema trenutnom toku istrage, zločinceva supruga, kao i djeca koja su živjela u stanu, nisu imali nikakvog kontakta sa zatočenicima. Podrum je važio kao "tabu" u porodici, i ulaz je bio zaštićen elektronskim kodom.

Policija je slučaj otkrila kada je prošle sedmice u bolnicu stigla 19-godišnja Kirsten, jedna od kćeri zatočene Elisabeth i njenog oca. Ona je s dva brata u dobi od 18 i 5 godina od rođenja bila zatočena u podrumu s majkom. Djevojka je u bolnici ubrzo pala u komu te kako liječnici nisu znali što joj je, zatražili su historiju bolesti u porodici. Nisu mogli doći do majke, pa su je pokušali naći pomoću policije. Policajci su jučer poslijepodne pronašli Elisabeth iscrpljenu, ali u stabilnom stanju. Stavljena je pod nadzor liječnika i psihijatara.

Otac ju je 1984. prijavio kao nestalu, i dok su ljudi širom austrije saosjećali sa porodicom kojoj je kćer nestala, glava porodice je je tu istu kćer neprekidno silovala. 24 godine.

Izvor: Der Standard
Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... Verd3

Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... Tuer300

Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... Sani300

Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... Durchg300
Na vrh Go down
Nane




Broj komentara : 527
Age : 68
Registration date : 2007-04-03

Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine.....   Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... EmptyTue Apr 29, 2008 10:45 am

.


Nane: komentar modifikovan dana: Thu Feb 27, 2020 5:40 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine.....   Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... EmptySun May 04, 2008 11:17 pm

BIVŠI podstanar u kući austrijskog monstruma Josefa Fritzla otkrio je da je znao kako je Fritzl silovao svoju kćer, a istu stvar su priznale i njene školske prijateljice.

Fritzlov bivši susjed Joseph Leitner policiji je kazao da je njegova kćerka Elisabeth pobjegla od kuće kad je imala 17 godina jer ju je otac silovao. No, otac ju je pronašao u Beču i vratio kući, a susjed dodaje kako policiji tada nije ništa prijavio.

Elisabeth je pobjegla od kuće kad je imala 17 godina

"Znao sad da je Fritzl silovao Sissi prije nego što je nestala. Jako sam dobro poznavao njenu najbolju prijateljicu koja mi je rekla kakvo je Josef čudovište i što joj je učinio. Zato su smislile plan da pobjegnu zajedno. Elisabeth je spakirala torbe i otišla u Linz pa u Beč. Josef je bio lud od bijesa, ali uskoro ju je pronašao i vratio je kući nakon čega joj je zabranio druženje s najboljom prijateljicom. Za to se pobrinula i njena majka koja ju je cijelo vrijeme budno nadgledala. Mada je Elisabeth opet nestala godinu dana kasnije moja je prijateljica mislila da je još jednom pobjegla. Nikad nije nikome ništa rekla jer ju je bilo strah. Nije se samo Elisabeth bojala Josefa Fritzla", priznao je bivši podstanar.

Elisabethina prijateljica Susanne Parb ispričala je novinarima kako je Fritzlova kćer često pričala o odlasku. "Stalno je govorila kako jedva čeka dan kad će pobjeći od njega", kaže Parb.

"Često ju je tukao, ali nikad mi nije govorila o silovanju"

"Žao mi je što ju je pronašao kad je pobjegla u Beč. Da se tada uspjela sakriti ništa od ovog se ne bi dogodilo. Imala je posao u maloj zalogajnici i štedjela je sav novac kako bi mogla otići od kuće kad napuni 18 godina. Tada ju ne bi mogao natjerati da se vrati kući. U trenutku kad je nestala torbe su joj već bile spakirane i skupljala je hrabrost da se oprosti s majkom. Svima nam je bilo logično da je pobjegla i pridružila se nekoj sekti, kao što je njen otac tvrdio, jer smo znali koliko ga se bojala. Prije nego je nestala otkrila mi je da ju je često tukao, ali činio je to pametno; nikad nije imala vidljive ozljede. No, nikad nije govorila o silovanju. Vjerojatno ju je bilo sram", kaže Parb.

Dodala je i da je nekoliko puta posjetila Elisabethinu kuću, ali Josefa nikad nije bilo. "Nije me volio jer sam postavljala puno pitanja i uskoro joj je zabranio da se druži sa mnom", rekla je Elisabethina prijateljica.

"Fritzl je bio tiranin koji nije tolerirao nikakvu neposlušnost"

Fritzlova supruga nije ni na trenutak pomislila da je on umješan u nestanak njene kćeri iako je već ranije bio optužen za silovanje i odslužio 18-mjesečnu zatvorsku kaznu, kazala je Associated Pressu njena sestra.

Žena koja je tražila da ju se imenuje samo kao Christinu R. također je potvrdila da je Elisabeth pobjegla od kuće kad je imala 17 godina. Fritzla je opisala kao tiranina kojeg se cijela obitelj bojala pa je tako mogao i opravdati nestanak svoje kćerke jer njegovu riječ nitko nije dovodio u pitanje.

"Ako on odluči da je nešto crno, onda je crno pa makar bilo deset puta bijelo. Nije tolerirao nikakvu neposlušnost. Čak sam ga se i ja bojala i uvijek sam pazila da ne kažem nešto što bi ga moglo uvrijediti. Onda možete zamisliti kako je bilo mojoj sestri Rosemarie koja je s njim provela tolike godine", kaže Christina.

"Ne znam što bi joj Josef učinio da mu se pokušala suprotstaviti. Vjerojatno bi je udario. U svakom slučaju, bio je tiranin. Njegova riječ bila je zakon, a svi ostali morali su šutjeti", zaključila je Christina.

Kćer je držao na uzici i mučio u posebnoj tamnici

Novi detalji o slučaju koji je šokirao svjetsku javnost svaki dan izlaze na površinu. Danas je tako otkriveno kako je Fritzl svoju kćer držao na uzici prvih devet mjeseci zatočeništva. Elisabeth je oko vrata imala lanac koji bi joj Fritzl skidao samo kad je morala koristiti wc.

Policajac koji vodi istragu otkrio je kako je Fritzl unutar svog podruma u kojem je držao kćer u zatočeništvu izgradio posebnu tamnicu s uređajima za mučenje. U slučaju da ga Elisabeth ili njena djeca ne bi slušali, zatvarao ih je u sićušne ćelije u kojima jedva ima dovoljno kisika za preživljavanje. Unutar tamnice osjeća se jak miris plina, što je dodatni argument pretpostavkama kako je Fritzl prijetio svojim žrtvama da će ih otrovati ukoliko pokušaju pobjeći.

Maksimalna zatvorska kazna 15 godina!

Detektiv Franz Polzer engleskom Sunday Mirroru ispričao je kako je Fritzl priznao da je silovao Elisabeth nebrojeno mnogo puta, dok su njena djeca nemoćno promatrala.

"Ne mogu vjerovati koliko je taj čovjek zao. Djeci će trebati godine da se oporave", kazao je Polzer, te otkrio kako bi Fritzl mogao odslužiti samo deset godina zatvora za svoj monstruozni zločin!

Policajci pokušavaju skupiti dovoljno dokaza da ga optuže za ubojstvo Elisabethinog djeteta koje je umrlo. Ako ga proglase krivim za ubojstvo, silovanje, incest i nezakonito zatočenje, maksimalna kazna koju može dobiti je 15 godina zatvora, a mogao bi izaći već nakon deset. Nešto veću kaznu dobit će ukoliko 19-godišnja Kerstin, koja je u teškom stanju, umre od ozljeda jer će mu se onda suditi za dvostruko ubojstvo.

Index. hr
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine.....   Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... EmptyTue May 06, 2008 8:32 pm

Fritzl silovao i svoju unuku/kcerku

Austrijski incestuozni monstrum Josef Fritzl, koji je više od 24 godine držao zatočenom svoju kćer Elisabeth i seksualno je zlostavljao, vjerojatno je višestruko silovao i svoju unuku i istodobno kćer Kerstin, koju je također zatočio u tajnoj ćeliji svoje kuće u Amstettenu, objavile su britanske novine The Sun.

Navodno je Austrijanac, nakon što mu je njegova kći zbog dugogodišnjeg života u ćelijama bez prozora prestala biti atraktivnom, počeo zlostavljati danas 19-ogodišnju Kerstin, najstariju od šestero preživjele djece koju ima s Elisabeth (jedno je umrlo na porođaju).

Policija strahuje da je Fritzl koristio Kerstin kao seksualnog roba, ali ne može to provjeriti jer je nesretna djevojka trenutačno u komi, nakon što joj je od još neutvrđene bolesti otkazalo nekoliko organa. Kerstin koja je cijeli svoj život provela u tamnici u bolnici je još od 19. travnja, a s njezinom prijavom u bolnicu počelo je rasvjetljavanje slučaja koji je šokirao Austriju.

- Ona je u teškome stanju i ne možemo je ispitati jer je bez svijesti. Morat ćemo pričekati da provedemo istragu - rekao je Albert Reiter, liječnik koji liječi Kerstin, dodajući kako se stanje njegove pacijentice ipak poboljšava.

Policija je jučer otkrila da su Elisabeth i njezino troje djece - Kerstin, Stefan (18) i Felix (5) - bili zatočeni u prostoriji površine 35 četvornih metara do koje se dolazilo kroz osam vrata. Prva su bila napravljena od čelika i betona, teška su pola tone i otvarala su se uz električni kod, a da bi se došlo do tajne ćelije kroz labirint tunela i soba, trebalo je otvoriti još sedmera vrata. Zatočena djeca susrela su se sa svojim bratom Alexandrom (12) i sestrama Lisom (16) i Monikom (15) koje je monstrum odlučio odgojiti sa svojom suprugom Rosemarie, lažući joj da je djecu Elisabeth, za koju je tvrdio da je pobjegla s nekim kultom, ostavila pred vratima.

Piše: Goran Andrijanić

Jutarnji list
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine.....   Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... EmptyWed May 07, 2008 9:01 pm

AMSTETTEN - Austrijski monstrum Josef Fritzl, koji je više od 24 godine u podrumu držao zatočenu svoju kćer Elisabeth i seksualno je zlostavljao, žali se na "potpuno jednostrani" pristup medija njegovom slučaju, piše Times.

Dok se tužitelji pripremaju za prvo ispitivanje 73-godišnjeg Austrijanca, čiji je zločin zapanjio cijeli svijet, on preko svojih odvjetnika poručuje da je lako mogao ubiti i svoju kćer i djecu koju je rodila.

"Nisam čudovište", stoji u Fritzlovoj izjavi medijima u kojoj ne izražava nikakvo kajanje, nego se žali na tretman novinara koji izvještavaju o užasima koji su se događali u njegovoj kući.

"Kerstin danas ne bi bila živa da nije bilo mene. Ja sam osigurao da dođe do bolnice", tvrdi Fritzl govoreći o 19-godišnjoj unuci, ali i kćeri, Kerstin, najstarijoj od šestero preživjele djece koju ima s Elisabeth s čijim se dolaskom u bolnicu i počelo razmotavati klupko užasa. Jučer je otkriveno kako je Fritzl, kada mu je Elisabeth prestala biti atraktivna, seksualno zlostavljao i Kerstin. Policija to još ipak ne može potvrditi jer je djevojka u komi nakon što joj je otkazalo nekoliko organa.

"Mogao sam ih sve pobiti i ništa se ne bi nikada saznalo o tome. Nitko ne bi nikada otkrio što se dogodilo", poručio je preko svog odvjetnika Rudolfa Mayera. Bečki pravni stručnjak kaže da je njegov klijent "slomljen čovjek". "Moj klijent ne bi trebao biti u zatvoru, nego u psihijatrijskoj bolnici", objašnjava Mayer.

No, policija i zatvorski čuvari kažu da im Fritzl djeluje kao "normalan i miran" čovjek. Ćeliju dijeli sa 36-godišnjakom koji ga također opisuje kao "tihog cimera" koji s pozornošću prati sve reportaže i priloge o svom slučaju u medijima. Fritzl se ne koristi svojim pravom na jednosatnu šetnju zatvorskim dvorištem jer se boji da bi ga ostali zatvorenici mogli linčovati. Prijetnje smrću primio je i njegov odvjetnik.

Piše: Dražen Arapović
Jutarnji list
Na vrh Go down
ummuDavud




Broj komentara : 1
Age : 45
Registration date : 2008-05-09

Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine.....   Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... EmptyFri May 09, 2008 1:48 pm

EsSelamu alejkum!
Monstruozno...ali nije se ni nadati nista bolje od kjafira!
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine.....   Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... EmptyFri May 09, 2008 10:18 pm

Ispovijest cudovista: bilo je lijepo u podrumu imati jos jednu porodicu

IslamBosna.ba- Austrijsko čudovište Josef Fritzl šalje prve redke u svijet preko svoga advokata. Nekoliko isječaka:

"Odrastao sam u skromnim uslovima. Moja majka je bila snažna žena, koja me je naučila disciplini, redu i marljivosti. (...) Svoju ženu Rosemarie sam oženio jer sam želio imati djecu (...) i volio sam je i još uvijek je volim."

Na tvrdnju njegove kćerke da ju je seksualno zlostavljao od njene 11. godine, odgovara: "To nije istina, ja nisam čovjek koji napastvuje djecu"



Ipak priznaje da je silovao kćerku... "Ali tek kasnije, mnogo kasnije. Tek kad je ona bila "dole", mnogo nakon toga".

O motivu ključanja Elisabeth: "Od početka svoga puberteta ona se nije držala nikakvih pravila. Noću se motala se po lokalnim kafanama, pila alkohol, pušila (...) uvijek sam je vraćao kući, ali se ona uvijek otme. Zbog toga sam se morao pobrinuti za jedno mjesto na kojem bi po mogućnosti Elisabet mogao nasilu držati daleko od vanjskog svijeta."



Gledao ju je kako pati i to je iskorištavao. Silovao ju je... "Nagon da radim ono što je zabranjeno je u meni jednostavno bio ogroman. To je bilo kao ovisnost, jer sam u stvari sebi želio djecu sa njom."



..o tome, kako bi on opisao čovjeka koji je njegova djela počinio: "S vana gledano, vjerovatno kao `zvijer` ili `monstruma`."

..o rađanju djece: "Elisabeth je imala strah i ja sam joj donio knjige u podrum, da bi znala šta na dan X treba da radi. Donio sam joj i peškire, sredstvo za dezinfekciju i pelene. Radovao sam se potomstvu. Jer za mene je bilo lijepo, sada takođe i u podrumu imati jednu pravu porodicu, sa suprugom i par djece."

Izvor: news.at
Na vrh Go down
Sponsored content





Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine.....   Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine..... Empty

Na vrh Go down
 
Otac silovao kcerku, drzao je u zatocenistvu 24 godine.....
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Islam Bebe :: Radionica :: Zanimljivosti-
Idi na: