Islam Bebe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islam Bebe


 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH

Go down 
+2
Soraya
amina
6 posters
AutorPoruka
amina

amina


Broj komentara : 501
Age : 41
Registration date : 2007-05-10

MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH Empty
KomentarNaslov komentara: MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH   MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH EmptyTue Jan 29, 2008 9:52 pm

MOLIM VAS PROCITAJTE ODMAH, NADAM SE DA OVO NE RADITE

Dobro je znati.....

Prije par dana, osoba je punila mobitel u kuci.
U to vrijeme telefon je zazvonio i osoba se krenula javiti a u isto
vrijeme mobitel je bio prikljucen u struju.
Nakon par sekundi strujni udar je kroz telefon udario osobu i odbacio
je na zemlju uz teski udar. Roditelji te osobe su poletjeli u sobu i
nasli osobu onesvijescenu sa slabim otkucajima srca i spaljenim
prstima.
Pozurili su u bolnicu, ali dok je stigao lijecnici su mogli samo
konstatirati smrt.

Mobiteli su veoma koristan izum, ali moramo znati da isto tako mogu
biti instrument smrti.

NIKADA NE KORISTITE MOBITEL DOK JE PRIKOPCAN NA STRUJU I PUNI SE .


: komentar modifikovan dana: Tue Jan 29, 2008 10:51 pm; prepravljeno ukupno 1 puta
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 379
Age : 41
Registration date : 2007-02-11

MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH   MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH EmptyTue Jan 29, 2008 10:50 pm

11 11 11

SubhanAllah...SubhanAllah...SubhanAllah...
Na vrh Go down
Sejfudinova hanuma

Sejfudinova hanuma


Broj komentara : 527
Age : 38
Registration date : 2007-12-06

MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH   MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH EmptyWed Jan 30, 2008 12:41 am

SubhanAllah koliko sam puta tako razgovarala na mobitel:shock: Shocked
da te Allah dz.s. nagradi velikom nagradom sto si nam ovo napisala sestro,nije mi nikad palo na pamet da bi se moglo sta tako desiti,koliko mi je puta dijete dohvatilo mobitel ukljucen u struju:shock: Shocked Shocked

SubhanAllah... SubhanAllah ... SubhanAllah...
Na vrh Go down
amina

amina


Broj komentara : 501
Age : 41
Registration date : 2007-05-10

MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH   MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH EmptyMon Feb 04, 2008 11:19 pm

Nizozemac će na filmu spaliti i poderati Kur'an




Wilders je naglasio da je svrha njegova filma pokazati svijetu kako je Kur'an «fašistička knjiga» koja vjernike poziva na nasilje i mržnju. Geert Wilders, vođa nizozemske desne Stranke slobode, planira prikazati film u kojem će se zapaliti muslimanska sveta knjiga Kur'an. Svijet već očekuje pojačane tenzije i veliku reakciju islamskog svijeta, čak veću od prošlogodišnje afere oko karikatura poslanika Muhameda. Wilders je javio da radi na filmu o Kur'anu koji predstavlja Kur'an kao ''izvor inspiracije za netrpeljivost, ubistva i terorizam''.

Dansko ministarstvo je nedavno održalo tajni sastanak na kojem se razgovaralo o kontroverznom filmu, a izrazito su zabrinuti zbog mogućih reakcija pripadnika islama u Nizozemskoj i svijetu, javio je nizozemski radio.

Sirijac Mufti Ahmad Badr al-Din Hassoun posjetio je ove sedmice Europski parlament u Strassbourgu i rekao da ukoliko Wilders podere ili spali Kur'an u svom filmu, da će time ''potaknuti ratove i krvoproliće te da će jedini odgovorni krivac za ta događaje biti sam Wilder''. Naglasio je i da je dužnost nizozemske vlade da ga spriječi u toj nakani.

Tajni sastanci ministara

Nizozemske vlasti su zabrinute oko ovog slučaja, odnosno oko mogućih reakcija islamskog svijeta na film koji bi trebao biti gotov krajem ovog mjeseca. Premijer Jan Peter Balkenende, ministar unutarnjih poslova Guusje ter Horst i ministar pravosuđa Ernst Hirsch Ballin održali su nekoliko tajnih sastanaka na kojima su izrazili zabrinutost za posljedice koje bi film mogao izazvati. Državni koordinator za prevenciju terorističkih aktivnosti, Tjibbe Joustra, također je prisustvovao sastancima.

Wilders je svoje nakane najavio još tokom novembra prošle godine. Naglasio je da je svrha njegovog filma pokazati svijetu kako je Kur'an «fašistička knjiga koja vjernike poziva na nasilje i mržnju».

Wildersovi radikalni stavovi pojačali su se još početkom prošle godine. U februaru prošle godine, rekao je da ukoliko muslimani žele ostati u Nizozemskoj trebaju poderati Kur'an na pola i baciti ga. Čak je u parlamentu zatražio zabranu Kur'ana, što je, naravno, bilo odbijeno. Ipak, Wilders nastavlja sa svojom antikur´anskom kampanjom i u tu svrhu je odlučio snimiti film.

Tenzije

Nakon njegove objave, ministarstvo pravosuđa i unutarnjih poslova sastalo se s njim i upozorilo ga na moguće posljedice. U novembru 2007. ministarstvo unutarnjih poslova upozorilo je pismom sve nadležne institucije u Nizozemskoj, pozivajući na dodatni oprez zbog napetosti koje bi film mogao izazvati. To je naglašeno riječima: ''Najava filma mogla bi dovesti do sukoba u društvu i pojačanih napetosti između grupa ljudi''.

Policija u najvećim nizozemskim gradovima, Amsterdamu i Rotterdamu, spremna je na moguće nemire nakon premijere ovog filma, a pozvala je na suradnju imama i druge islamske čelnike. 11

(Javno.com)
Na vrh Go down
Sejfudinova hanuma

Sejfudinova hanuma


Broj komentara : 527
Age : 38
Registration date : 2007-12-06

MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH   MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH EmptyTue Feb 05, 2008 1:53 am

Selam seko
Procitala sam ovo neki dan na studio din i tako sam se nasikirala,uh...
ma ja ne znam,svaka dunjalucka kazna za tog,ma ne mogu ga ni nazvat insanom,bi bila premalena.grrr1 grrr1 grrr1
Da ga Allah dz.s. kazni najgorom mogucom kaznom i na dunjaluku i na Ahiretu.amin
Sabur mile moje,mi smo na Pravom putu a njima je Allah dz.s. obecao zestoku kaznu i uputimo dovu Uzvisenom Gospodaru da nam olaksa,ucvrsti nas na Pravom putu a svakog onog koji radi protiv Islama i Muslimana neka bude ponizen i kaznjen i na ovom svijetu i na Ahiretu.amin amin amin
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH   MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH EmptyTue Feb 05, 2008 8:05 am

selam, ovoga je uvijek bilo, samo na malo drugaciji nacin, i bice sve do Sudnjeg dana, ne trebate se nesto plaho sikirati oko filmova niti kojekakvih supljiranih izjava, jer Allahovo obecanje je iznad svih

mene ovo nesto i nepogadja ne znam valjda sto covjek ocekuje, takve i jos gore stvari pa postalo normalno, sta su sve cetnici radili za vrijeme rata, pa niko to nespominje, niti se prisjeca.. sasvim je normalno da niko od nemuslimana nece pricati pozitivno o Kur'anu, o Poslaniku, s.a.w.s., i muslimanima, jer bi i on sam bio onda musliman, ili tu negdje na prelazu u nase redove Wink
doduse nekad mozes naici gdje nemusliman govori pozitivno o islamu... e to mi je malo hmm ono: Sta sad hoce, sigurno ima neki skriveni cilj

nego, sad nesto mislim...
Kod:
Svijet već očekuje pojačane tenzije i [b]veliku reakciju islamskog svijeta, čak veću[/b] od prošlogodišnje afere oko karikatura poslanika Muhameda.

bila bi fora, kad niko ne bi nista reagovao, ali ono bas nista... kao da se nista nije desilo, mislim da bi ih to pogodilo vise nego atomska
svaki bi cas ocekivali nesto, mozes misliti zivot u neizvjesnosti ahaa

a mogu i nasi napraviti film gdje papa spaljuje bibliju i prelazi na islam lol! nista tesko, niti strasno Cool



molim Allaha, da vama koji zivite madju nemuslimanima olaksa zivot, da vas sacuva od njihove mrznje i da vam da sabura
da vas obaspe svojom miloscu i ukrasi lijepim ahlakom po kojem cete biti uzor u svojoj okolini, i razlog zbog kojeg ce mnogi preci na islam
amin
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 379
Age : 41
Registration date : 2007-02-11

MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH   MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH EmptyTue Feb 05, 2008 9:27 pm

hmm hmm hmm
Na vrh Go down
amina

amina


Broj komentara : 501
Age : 41
Registration date : 2007-05-10

MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH   MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH EmptyTue Feb 05, 2008 11:47 pm

Esselamu-alejkum

Ne slažem se s tobom.Jednom mu`minu nemože biti nikako svejedno!!!11
Na vrh Go down
misbaah

misbaah


Broj komentara : 869
Age : 43
Registration date : 2007-01-18

MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH   MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH EmptyWed Feb 06, 2008 1:42 am

jedan mu'min koji se ugleda na Poslanika, a.s., nikad nece reci Allah kaznio tog i tog... i slicne formulacije
Poslanik,a.s., - al gledaj POSLANIK,a.s., - je izranjavan, krvav i skriven u siprazju molio Allaha da uputi one koji ne znaju
a sta vi?

grijesite se na jednom obicnom "malom" nemuslimanu, i umjesto da dovite nesto drugo a vi opletete po: Allah ga kaznio,


i ne radite nista da biste pokazali svoju ljupav spram Poslanika, a.s., i islama, osim sto po forumima pisete sta BISTE uradili

p.s. ovo se ne odnosi samo na vas dvije tri, koje ste odgovorile na ovu temu, nego inace na sve slicne teme i slicne komentare

Wink

idem dok nisam jos sta lupila hihihi
i fasovala od vas hihihi
Na vrh Go down
amina

amina


Broj komentara : 501
Age : 41
Registration date : 2007-05-10

MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH   MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH EmptyFri Feb 08, 2008 3:00 pm

Nikab zabranjuje u Holandiji !!! Do sada je 67% glasalio da se nikab zabrani u Holandiji. Pomozite svojim glasom protiv ovoga.
Kliknite na link ispod, kada udjete u stranicu kliknite na crveno dugme sa textom "Oneens".


http://www.stand.nl/index.php

Salji DALJE kome i koga ZNASH !!!

Halali te seke,jedna ispravka ovdje se radi o zabrani nikaba u javnosti,a ne Kur`ana.


: komentar modifikovan dana: Sun Feb 10, 2008 9:18 pm; prepravljeno ukupno 2 puta
Na vrh Go down
amina

amina


Broj komentara : 501
Age : 41
Registration date : 2007-05-10

MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH   MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH EmptyFri Feb 08, 2008 9:13 pm

Wikipedija odbija da ukloni crteze Poslanika Muhameda a.s.

New York Times prenosi da grupe muslimana pokušavaju da cenzurišu stranicu Wikipedije zbog slika Poslanika Muhameda koje se nalazi u članku o islamu i Poslaniku. Dio stranice sa najčešće postavljanim pitanjima objašnjava Wikipedijinu ljubazno i odlučno odbijanje da ukloni slike.

“Uzimajući u obzir da je Wikipedija enciklopedija čiji je cilj predstavljanje svih tema potpuno nepristrano i neutralnom Wikipedia neće biti cenzurirana u korist neke određene grupe“, može se pročitati na stranici.

Komentari (online peticije protiv stranice) došli su iz cijelog svijeta. "Potpuno je neprihvatljivo prikazivati Poslanikove slike. To pokazuje neosjetljivost prema osjećajima muslimana, te treba biti odmah uklonjeno.“, napisala je u poruci Saadia Bukhari iz Pakistana.

Članak o Poslaniku Muhamedu na stranici Wikipedije postao je temom online protesta u zadnjih nekoliko sedmica, zbog prikazivanja slika Poslanika uzetih iz srednjovjekovnih rukopisa.

Peticija koja citira zabranu prikazivanja slika ljudi u Islamu, prikupila je više od 80.000 “potpisa“, iako su mnogi koji su podržali peticiju putem stranice ThePetitionSite.com ostali anonimni,

Wikipedija je razmatrala, ali na kraju odbila, kompromis koji bi posjetiocima nudio izbor da li da vide slike ili ne.

“Islamsko učenje je tradicionalno obeshrabrivalo prikazivanje ljudi, naročito PoslanikaMuhameda, ali to ne znači da slike ljudi ne postoje. Neke od najljepših slika u islamskoj umjetnosti su ilustracije rukopisa koja prikazuju Muhameda.“, objašnjava Paul M. Cobb, predavač islamske historije na univerzitetu Notre Dame.

Sarajevo-x
Na vrh Go down
amina

amina


Broj komentara : 501
Age : 41
Registration date : 2007-05-10

MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH   MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH EmptySun Feb 10, 2008 9:20 pm


Esselamu alejkum

http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?zadjecu&1

I pozovite svoje prijatelje! Ne dozvolite da vam djecu u obdaništu uče ateizmu
Na vrh Go down
amina

amina


Broj komentara : 501
Age : 41
Registration date : 2007-05-10

MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH   MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH EmptyMon Feb 11, 2008 9:38 pm

Es-Selamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu.



Jasmila Žbanić, redateljica:
Vjeronauka u školama i vrtićima je po mom mom mišljenju i po iskustvu koje imam kao majka sedmogodišnjeg djeteta - učenice 2. razreda osnovne škole, po djecu zbunjujuće, nekreativno i nepotrebno iskustvo.

Prije svega, moram reći da sam u prvom razredu, kada smo dobili papirić na kojem treba reći da li će moje dijete ići ili ne na vjeronauku, zaokružila NE. Ali nakon par mjeseci kćerka je izrazila želju da ide “jer njena najbolja drugarica ide”. Kako moje dijete ima slobodu odlučivanja, krenula je na časove. Na 5. strani knjige Vjeronauka djeca trebaju popuniti kako se zovu, gdje žive i koji im je
najbolji drug. Moja kćerka je napisala da je njen najbolji drug Aljoša. Tu je naučila prvu lekciju vjeronauke. Aljoša ne ide na vjeronauku. Niti slavi Bajram! Aljoša nije musliman! Aljoša se smrzava na hodniku, jer mu nije dozvoljeno da bude u produzenom boravku dok traje čas. Ovo je lekcija koja se ne može dobiti ni na jednom drugom predmetu osim na vjeronauci!

Drugu važna lekcija bila je u koliziji sa našim porodičnim odgojem. Sva moja nastojanja da dijete živi bez straha, a u ljubavi , vjeronauka je vrlo brzo protresla velikom lekcijom života da od Boga treba osjećati strah i da će nas kazniti ako uradimo ovo ili ono.

STRAH, taj vrhovni osjećaj potčinjenosti, to najbolje oružje manipulacije, želi se usaditi u našu
djecu što prije. Pa evo sada i u vrtiću.

Islam, kaže knjiga za drugi razred, je Pokornost, Predanost, Poslušnost. Mi koji nismo imali vjeronauku mnogo godina smo vjerovali da je vjera ljubav.

Lekcija tri : nepodržavanje samostalnog razmišljanja, istraživanja, vlastitog stava. Na svako pitanje u ovoj knjizi možete odgovoriti bez korištenja moždanih ćelija. I ko daje vodu, zasto sunce jako sja, odakle dolaze snovi itd…Djeca treba da zapamte samo jednu rijec i odgovor je tačan!!! Niti jedna lekcija vjeronauke ne podstiče logiku, proces mišljenja, niti jednu komplikovaniju moždanu operaciju. Na osnovu samo ove tri lekcije dosadašnje vjeronauke, smatram da
je projekat vjeronauka u školama retrogradan te da će u obdaništu i školama imati mizeran učinak po duše i inteligenciju naše djece , te da će doprinijeti destrukciji, a ne kreaciji nove BiH.
Ne moram vam reći da me kćerka sada moli da se ispiše! "


Damir Hadžić, načelnik općine Novi Grad:
”Moje dijete ne zaslužuje da u svom najljepšem životnom dobu bude opterećeno i da uči o onome što ne može razumjeti, a posebno o stvarima o kojima nauka nije dala svoj odgovor. Nema tog vjeronauka koji može biti prilagođen djetetu od tri ili pet godina. U ovome ne postoji kompromisno rješenje: vjeronauka znači diskriminaciju djece, stvaranje razlika između njih i ugrožavanje dječijih prava. Ovdje roditelji žele da preko djece ostvare neka prava za koja misle da ih imaju i ja se kategorički i beskompromisno protivim tome".



Mirza Hajrić, konsultant:
"Podržavam ovu građansku inicijativu, jer smatram da uvođenje vjeronauke u javne predškolske ustanove nije najbolje rješenje za djecu našeg grada. Za one roditelje koji insistiraju na vjeronauci za svoju djecu, postoje privatni vrtići i obdaništa sa vjerskim sadržajima religija zastupljenih u našoj zemlji."



Dunja Mijatović, građanka:
Mora se priznati da u današnje vrijeme i situaciju u našoj državi, ovakva inicijativa na žalost nije iznenađujuća, međutim to ni najmanje ne umanjuje potrebu da se ovim pitanjem vrlo ozbiljno pozabavimo i slobodno iskažemo svoje mišljenje. Podjela djece po bilo kojem osnovu, a naročito po osnovu vjere ili nacije je nedopustiva. Ja lično nisam rasla, edukovala se i družila u takvim uslovima. Mislim da je upravo ta različitost nešto najljepše i najvrijednije što imamo. Treba naglasiti da apeli ovakve vrste ni na koji način ne kose sa pravom na slobodu vjeroispovijesti, na slobodu da djeca - ukoliko to roditelji zaista smatraju primarnim pitanjem obrazovanja - primaju odgovarajuću poduku u vjerskim ustanovama koje trebaju biti pravo mjesto za takvo nešto. Pravo je svakog roditelja da svoje dijete usmjerava i edukuje u duhu svoje tradicije, religije i sl., ali mišljenja sam da obdanište kao javna ustanova ni u kom slučaju nije i ne smije biti mjesto za takvu vrstu edukacije. Javni fondovi moraju biti usmjereni za dobrobit svih. Činjenica je da se i psiholozi i sociolozi religije kao i razni drugi profili stručnjaka slažu da djeca u tom uzrastu nisu u stanju prihvatiti takve podjele na racionalan način, te je veliko pitanje kakve posljedice to može imati po njih.

Konačno, oštricu rasprave, po mom mišljenju treba usmjeriti na drugu stranu - potrudimo se kao društvo da djeca mogu ostvariti i ostala prava. Zašto u 21. vijeku ne raspravljamo o mogućnosti uvođenja dodatnih sadržaja koji će ih na pravi način osposobiti za zadatke koje će pred njih postaviti dalje obrazovanje - usavršavanje programa učenja stranih jezika, kompjutersko opismenjavanje, dodatne programe fizičkih vježbi i pružanje što više mogućnosti za slobodnu i nesmetanu igru - obezbijedimo im čiste parkove, sigurne ulice, odgovarajuće zdravstvene usluge - koje su, a tome smo bolno posvjedočili u slučaju male Lune - na jako niskom nivou. Kada im budemo pružili sve to, tek onda možemo ozbiljno I realno razgovarati o nekim novim projektima I inicijativama.





Tvrtko Kulenović, profesor:
Najšire gledano, vrlo bih bio zainteresovan da se u školama uvede nastava religije - to je jako potrebna stvar. Ali ja to zamišljam kao jednu paralelnu nastavu u kroz koju bi se izučavali temelji religija i učili pomalo o svakoj.

Svaka segregacija u smislu da djeca uče samo jednu religiju, bez obzira koju i čiju, mi je strana i protivim joj se.

Vrtići nisu nastavne ustanove, pa kako onda možemo u njima uspostaviti nastavu. To mi je apsurdno

Ovim počinje, upotrijebit ću tu ružnu riječ, zatrovavanje od malih nogu. Nemam ništa protiv religije, ali sa njom treba oprezno. Međutim, religiji se najčešće pristupa na neoprezan način, a čini mi se da neki to namjerno čine, u većini slučajeva sa zadnjim namjerama.



Adi Sarajlić, odgovorni urednik Radija 202:
"Potpisah peticiju protiv vjeronauka u vrtićima svijetla obraza i moram priznati da se zbog potpisa iste, Alaha mi, osjećam veoma dobro.

Zbilju na stranu, ukoliko glavonje odluče da uvedu vjeronauk u vrtiće, postavlja se pitanje svrsishodnosti postojanja mekteba i sličnih malodobnih institucija u ostala im 2 naroda . Nažalost, svakog jutra kada se probudim osjecam da su svi sve manje Bosanci i Hercegovci, a sve više bošnjaci, srbi i hrvati /namjerno napisano malim slovom/, ali ipak, koliko se god oni znojili ispod pazuha u silnoj želji da moje dijete izvedu na pravi put, poručujem im da će, uz Bismilu, moje dijete ipak radije ići na tekme Želje, koncerte Štuka, Siktera i izlaziti u neke nove Stelexe i Kukove. Smrt fasizmu - sloboda djeci!”

ljutko grrr grrr1



Preuzeto sa: studio-din.com

Es-Selamu alejkum ve rahmetullahi ve berekatuhu.
Na vrh Go down
Ademova hanuma

Ademova hanuma


Broj komentara : 214
Registration date : 2007-03-12

MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH   MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH EmptyTue Apr 08, 2008 9:51 am

Selam alejkum!

Molim vas da u ime Allaha svt bar dovom podrzite ovo:

http://www.miz-mostar.com/miz/

Ko imalo poznaje Mostar, i situaciju tamo, znace koliko ovo znaci...
Na vrh Go down
Dalila

Dalila


Broj komentara : 75
Registration date : 2007-01-19

MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH   MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH EmptyFri Apr 11, 2008 1:05 pm

Esselamu alejkum,

mozda je ovo vec bilo aktuelno, no ukoliko nije, evo ga sada.

Jevrejski proizvodi na nasem trzistu:

http://img527.imageshack.us/my.php?image=letak2lo9.jpg
Na vrh Go down
Sponsored content





MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH Empty
KomentarNaslov komentara: Re: MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH   MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH Empty

Na vrh Go down
 
MOLIM VAS PROČITAJTE ODMAH
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Islam Bebe :: Radionica :: Zanimljivosti-
Idi na: