Islam Bebe
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Islam Bebe


 
HomeGalleryLatest imagesTražiRegistracijaLogin

 

 Soraya i mlada mama trebam vas :)

Go down 
2 posters
AutorPoruka
umm_Jak'ub

umm_Jak'ub


Broj komentara : 119
Age : 42
Registration date : 2007-03-08

Soraya i mlada mama trebam vas :) Empty
KomentarNaslov komentara: Soraya i mlada mama trebam vas :)   Soraya i mlada mama trebam vas :) EmptyWed Jan 23, 2008 12:58 pm

Selam alejkum


InsaAllah u februaru dolazim u Sanu i ispred sadaka voljela bih obici ovu fam. ali nema u ovom izvjestaju adrese. Molim vas, de se malo raspitajte u Sani, gdje stanuje ovaj covjek, ako ga iko zna. On boluje od levkemije i ima jednog sina.

evo dat cu vam i clanak o njemu.
Please, please svaka inf. mi je dragocjena.


http://www.dnevni-list.ba/?mdls=1&mdls_tip=2&nid=17980&mdls_tip=2&nid=17980
Na vrh Go down
umm_Jak'ub

umm_Jak'ub


Broj komentara : 119
Age : 42
Registration date : 2007-03-08

Soraya i mlada mama trebam vas :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soraya i mlada mama trebam vas :)   Soraya i mlada mama trebam vas :) EmptyWed Jan 23, 2008 2:52 pm

selam alejkum

evo dobila sam prvu inf. ova familija zivi u selu Kruhari, kod Sanskog mosta. Informacija ce se jos 100 posto provjeriti ali izgleda da je to to, jer je ovaj isti covjek bio i na unsko sanskoj TV. De M. vidi imas li koga iz kruhara da ga zna. sukren.

ma selam
jasmina
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 379
Age : 41
Registration date : 2007-02-11

Soraya i mlada mama trebam vas :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soraya i mlada mama trebam vas :)   Soraya i mlada mama trebam vas :) EmptyWed Jan 23, 2008 6:34 pm

We 'alejkumuselam, we rahmetullahi, we berekatuhu...

InshAllah...potrudit cu se da saznam sta te sve interesuje...4hug
Na vrh Go down
Soraya

Soraya


Broj komentara : 379
Age : 41
Registration date : 2007-02-11

Soraya i mlada mama trebam vas :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soraya i mlada mama trebam vas :)   Soraya i mlada mama trebam vas :) EmptyWed Jan 30, 2008 10:06 pm

bismillahi

umm_Jak'ub da te obavijestim da je Sejad Mehinagic preselio na ahiret...

Sutra 31.1.2008. bice dzenaza ispred Hamzibegove dzamije, poslije ikindije namaza...

Inna lillahi we inna ilejhi radzi'un...

Sta dalje???

Pisi mi na pm ili sms???

bismillahi
Na vrh Go down
umm_Jak'ub

umm_Jak'ub


Broj komentara : 119
Age : 42
Registration date : 2007-03-08

Soraya i mlada mama trebam vas :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soraya i mlada mama trebam vas :)   Soraya i mlada mama trebam vas :) EmptyThu Jan 31, 2008 12:10 am

Sad vi smo Allahovi i Njemu se vracamo. Potistena sam... ali tako je Svemoguci odlucio.

Ja u ime Sadaka idem, nosim im donaciju. Mislim da je sad i vise nego potrebna njegovoj zeni i dijetetu.
Hoces li samnom, da navratim pa te pokupim?

ma selam ti... i hvala ti Merisa!

Da te Allah swt nagradi.

jasmina
Na vrh Go down
Sponsored content





Soraya i mlada mama trebam vas :) Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Soraya i mlada mama trebam vas :)   Soraya i mlada mama trebam vas :) Empty

Na vrh Go down
 
Soraya i mlada mama trebam vas :)
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Islam Bebe :: Radionica :: Zanimljivosti-
Idi na: